emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Тур в Чорнобиль, Київ - Фото 1

Тур в Чорнобиль

Тур в ЧорнобильEmozzi

Подарували 64 разів

Тур в Чорнобиль, Київ - Фото 1
Тур в Чорнобиль, Київ - Фото 2
Тур в Чорнобиль, Київ - Фото 3

Дійсна до:

!

20.10.2024

Адреса

Київська обл., м. Чорнобиль, вул. Кірова 38-А

1 чол(1) - 720 хв

1220.00 грн

всесезон

на природі

зручний одяг

сертифікат з собою

для одного

за попереднім записом

лише для громадян України

документи з собою

18+

12 годин

Про враження

Сертифікат на Тур до Чорнобильської зони з командою Go2Сhernobyl — квиток в інший вимір реальності, у постапокаліптичний світ, що одним трагічним днем став безлюдним. Тотальне занурення в історію катастрофи та можливість побачити все своїми очима викликають непрості філософські роздуми про життя та смерть, про розквіт та занепад, про наслідки найвідомішої техногенної трагедії ХХ століття, що миттєво змінила екологію місцевості та долі тисяч людей.

Як буде проходити екскурсія

Занурення в світ Зони Відчуження відбувається ще в Києві, коли туристи потрапляють у сучасний екскурсійний автобус, стилізований під тему туру. Двогодинна дорога до місця призначення вже інформативно насичена: ексклюзивні відеоматеріали починають знайомити учасників експедиції з таємницями Чорнобильської трагедії та її страшними наслідками. Професійний гід не тільки веде експедицію стежками ЧЗВ, відкриває її найпотаємніші секрети, а й несе на своїх плечах вирішення усіх організаційних питань протягом подорожі, відповідає за безпеку кожного туриста групи. Спеціальні маршрути, розроблені та перевірені командою Go2Сhernobyl, надають можливість туристам відчувати себе в безпеці, але отримати масу екстремальних емоцій від подорожі.

План екскурсії

 • 08.00-08.30 — Зустріч з командою Go2Сhernobyl у Києві за вказаною адресою. Перевірка паспортів. Посадка в екскурсійний транспорт
 • 08.30 — Виїзд із Києва в напрямку Чорнобильської Зони Відчуження
 • 10.30-10.45 — КПП «Дитятки» - проходження паспортного контролю. Знайомство з правилами відвідування зони. Перетин кордону 30-кілометрової зони в напрямку м. Чорнобиль, повз покинуті селища Черевач та Залісся
 • Зупинка для фото перед в'їздом у Чорнобиль. Автобусна екскурсія містом. Відвідування виставки роботів та техніки, що брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та пам'ятника «Тим, хто врятував світ»
 • КПП «Лелев» - перетин 10-кілометрової зони. Зупинка в покинутому селищі Копачі
 • Промислова зона ЧАЕС. Зупинка для фото біля ставка-охолоджувача з видом на енергоблоки та недобудовані градирні. Меморіал біля промислового корпусу. Об'єкти-укриття «Арка» та «Арка-2»
 • Місто-привид Прип'ять. Рудий ліс. Стела на в'їзді в місто. Пішохідна екскурсія містом, відвідування цілого ряду покинутих міських об'єктів
 • Секретний об'єкт Чорнобиль-2. ЗГРЛС «Дуга-1»
 • Обід (за бажанням учасників туру)
 • Радіологічний контроль
 • 19.00 — Повернення до Києва

Адреса

Київська область, м. Чорнобиль, вул. Кірова 38-а

Інші варіанти емоції

Тур в Чорнобиль 2 дні

Go2Chernobyl — унікальна туристична агенція з 10-річним досвідом організації екстремальних турів у Зону Відчуження. Постапокаліптична атмосфера міста-привида, час для якого зупинився у 1986 році, царювання природи над речами, будівлями, технікою, що колись належали людям. Символічна філософія життя та смерті, процвітання та забуття. 

Професіонали з команди Go2Chernobyl, закохані в свою справу та добре знайомі з історією Чорнобильської трагедії та її жахливими наслідками, знають безпечні стежки ЧЗО й готові провести ними відвідувачів. 

Перегляд ексклюзивних відеоматеріалів про аварію під час дороги до місця призначення, покинуті та поховані назавжди села за вікном екскурсійного автобуса, відвідування чисельних промислових об'єктів атомної станції, меморіалів, музеїв, покинутих будівель та колись жвавих районів багатолюдного міста Прип'ять, можливість зробити унікальні фото та відео — це ще не весь список того, що отримують екстремали, готові поринути у пригоду разом з Go2Chernobyl.

Незалежно від того, скільки триватиме вибраний мандрівниками тур, час, проведений на території Чорнобильскої зони, буде максимально інформативним, насиченим невдаваними емоціями та, що вкрай важливо для такого туру, безпечним.

Усі питання стосовно отримання пропускних документів, перетину пропускних пунктів та дозволу на фото- та відеозйомку команда Go2Chernobyl бере на свої плечі. Відповідальність за життя та здоров'я своїх туристів і професіоналізм гідів — невід’ємна складова роботи команди.

Go2Chernobyl — унікальна туристична агенція з 10-річним досвідом організації екстремальних турів у Зону Відчуження. Постапокаліптична атмосфера міста-привида, час для якого зупинився у 1986 році, царювання природи над речами, будівлями, технікою, що колись належали людям. Символічна філософія життя та смерті, процвітання та забуття. 

П…

None
None
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Тур в Чорнобиль

1 чол(1) - 720 хв

1 220 грн