emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Тур в Чорнобиль Тур в Чорнобиль
1220.00 грн
Київ
1 чол(1)
720хв
Вогняне шоу Вогняне шоу, Дніпро - Фото
15000.00 грн
Дніпро
0 None
10хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Шукаєте подарунок для людини, що постійно розвивається та надає перевагу відвідуванню музеїв, арт-виставок, та різноманітним курсам? Спеціально для таких людей у нас каталозі зібрані послуги категорії «Культурний відпочинок». 

Подарунковий сертифікат – це можливість оригінально поздоровити з будь-яким святом і подарувати незабутні спогади або здійснення мрії, а з враженням з цієї категорії – подарувати можливість культурно збагатитися та дізнатися багато чого нового та незвичного. Чи були ви коли-небудь в музей Булгакова після закриття? І ми впевненні, що ви не наєте, що приховують таємниці підземелля Києва. З сертифікатом на враження з категорії «Культурний відпочинок», ви можете відповісти на всі ці питання.

 

На сайті інтернет-магазину EMOZZI ви можете підібрати в якості подарунку безліч культурних програм, починаючи з відвідування різноманітних музеїв, закінчуючи екскурсійними турами по місту Київ, його околицям та навіть Україною.

Можете бути впевненні такий подарунок не залишить байдужим справжнього поціновувача культурного відпочинку. Сміливо обирайте враження, а якщо у вас виникають питання, звертайтеся до консультанта.

Варіанти подарунків

Якщо ви хочете оригінально поздоровити того, хто завжди прагнув до нових знань та цікавиться культурою, подаруйте йому сертифікат на відвідування враження з категорії «Культурний відпочинок». Саме такий подарунок припаде йому до душі найбільше, адже подарує неймовірну кількість емоцій, спогадів, а головне – нових знань. Адже всі випадення в цій категорії неймовірно цікаві і дізнатися те, що вам там можуть повідати не вийде відкривши сторінку в Вікіпедії.

 А головне те, що такий подарунок підійде всім і під будь-яку святкову подію, адже обрати щось можна, як і поціновувачам історії, як то кажуть традиційної, так і тим, хто любить містику і хотів би зізнатися всі легенди містичного Києва. В каталозі інтернет-магазину ви можете побачити безліч екскурсій. Варто звернути увагу і на те, що такі сертифікати можна подарувати парам, або закоханим, або ж використати в якості подарунку для коханої людини, так як в категорії «Культурний відпочинок» зібрано безліч вражень, які можна відвідати вдвох.

Який сертифікат на враження можна обрати для відвідування вдвох?

Цікавим варіантом для подарунка парі, або своїй другій половинці може бути подарунковий сертифікат на відвідування культурної програми. Такий сертифікат стане чудовим варіантом для побачення.

Варіанти сертифікатів для двох:

 • Екскурсія «За лаштунками Київської Опери» для двох (послуга надається тільки в Києві)
 • Кулінарний майстер-клас для двох
 • Кіно вечеря на теплоході (послуга надається тільки в Києві)
 • Романтичний майстер-клас живопису для двох
 • Кінна прогулянка для двох

 

Кожне враження, яке можна відвідати вдвох має безліч цікавинок, тому саме такий подарунок стане найкращим варіантом для тих, хто боїться потрапити в полон буденності. Проведений разом час – найцінніший подарунок, але проведений з користю разом час – стане ще ціннішим. 

Сертифікати на містичні та історичні враження. Всі легенди України – в подарунок.

Подарунковий сертифікат на враження з категорії культурного відпочинку має змогу подарувати вам не просто враження, але і нові знання про історію, культуру. З цими сертифікатами ви матимете змогу відвідати таємничі місця Києва та дізнатися про культурні традиції козаків на майстер-класі стрільби з луку. Такий подарунок підійде всім, хто цікавиться культурою, історією та завжди прагнув до нових знань.

Варіанти сертифікатів:

 • Кінна екскурсія по старожитніх Києву для двох (послуга надається только в Киеве)
 • Урок гончарства для двох
 • Екскурсія по Києву по містичним місцям Майстра та Маргарити для двох
 • Екскурсія «Містика Києва»
 • Екскурсія в Парк «Київська Русь»
 • Екскурсія «Секретний Київ»
 • Екскурсія «Підземелля Києва»
 • Екскурсія «Таємниці будинку Лібермана»

Сертифікат на враження з категорії культурний відпочинок – подарунок, який можна обрати кожному, але зверніть увагу на сезонність сертифікатів, так як деякі екскурсії можна відвідати лише влітку. Пізнавайте нове з сертифікатами на враження з категорії культурного відпочинку та даріть таку можливість всім близьким. 

Як придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат, як то кажуть простіше простого, адже для цього не потрібно навіть  з дому виходити. Вам достатньо відкрити каталог інтернет-магазину вражень та обрати його самостійно. Або ж , якщо у вас виникнуть питання, звернутися за консультацією до менеджера, який знає все про кожне враження , що представлене у нас в каталозі та допоможе вам з вибором. Забрати обраний сертифікат можна будь-яким зручним способом – в магазині, або ж замовити кур’єрську доставку.