emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Збери сам

Додайте від 2 до 10 послуг

Вартість набору рівна вартості самої дорогої послуги

Отримувач обере одну з пропонованих послуг

Ви хочете зробити справжній сюрприз, щоб близька людина відчула бурхливі, феєричні емоції, та не знаєте, яку саме обрати? Або ж навпаки - отримувач подарунку, здається вже, спробував усе, і ви боїтесь не догодити з вибором? Хочеться подарувати щось лаконічне і водночас унікальне та приємне?

Саме для таких ситуацій ми пропонуємо рішення - Набір EMOZZI Handmade Зроби сам. 

Ви зможете створити унікальний, рукотворний набір емоцій, включивши до нього від 2 до 10 вражень, які вам найбільш довподоби. З даного списку отримувач дарунку зможе обрати 1 враження, яке підійде йому краще за все, при цьому ви можете бути певні, що «зайвих» варіантів не буде, і винуватець свята отримає саме те, чого захоче!

Як зібрати HandMade Збери сам - декілька простих кроків:

 1. Обрати одну за одною від 2 до 10 эмоцій, що найбільш сподобались, у будь-яких категоріях. На іконці кожної доступної для набору емоції буде кнопка Кнопка у Збери сам - зображення для того, щоб додати її до набору. В шапці сайту Ви зможете побачити кількість вже обраних емоцій 

 2. Клікнувши на значок набору у шапці Бокс Збери сам - зображення Ви зможете побачити усі обрані Вами емоції, оформити набір, чи продовжити його редагувати.

 3. Не забудьте придумати оригінальну назву для свого набору - його індивідуальність та оригінальність безсумнівно порадують близьку людину, якій ви збираєтесь подарувати сертифікат (Назвіть ваш набір).

Назви свій набір Збери сам - зображення

 4. Усі обрані емоції буде роздруковано на вашому сертифікаті. Вартість зібраного набору буде розраховано за вартістю найдорожчої включеної до нього емоції. 

 5. Для збереження набору у кошику покупок натисніть кнопку «Купити».

Назви свій набір Збери сам - зображення

 6. Свій подарунок можна доповнити букетом, листівкою, дизайнерською упаковкою чи м’якою іграшкою.

Подаруйте набір HandMade  близькій вам людині

Розкажіть їй як скористатись набором.

Набір HandMade - це витончений, творчий і водночас персональний подарунок, який викличе захоплення та безсумнівно припаде до смаку близькій вам людині.

Свобода, що долає будь-які межі, задоволення від фантастичного та різнопланового презенту, передчуття пригод - ось що чекає на щасливого власника набору емоцій handmade Зроби Сам.