emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Договір оферти

Основні правила отримання емоцій від EMOZZI ™

(Правила використання подарункових сертифікатів EMOZZI ™)

Основні положення

Розміщення послуги (емоції) на сайті emozzi.ua є офіційною пропозицією (офертою) будь-якій юридичній або фізичній особі придбати дану послугу на зазначених умовах. Для укладення договору достатньо придбати подарунковий сертифікат EMOZZI ™ (далі - сертифікат) за допомогою сервісу emozzi.ua. Придбання сертифіката (акцепт оферти) є заявою клієнта про те, що він ознайомлений з цими правилами, а також про його згоду з усіма умовами надання послуг EMOZZI ™ без будь-яких обмежень і застережень. Сертифікат є документом, який засвідчує факт укладення договору на надання послуг.

Термін дії (дійсність) сертифіката

Сертифікат вважається дійсним у період, який на ньому вказано. Сертифікат може бути використаний до настання дати закінчення терміну дії включно. Після закінчення терміну дії сертифікат деактивується в базі даних EMOZZI ™. Щоб уникнути втрати дійсності сертифікату без його використання, клієнтові необхідно заздалегідь зарезервувати послугу, дотримуючись правил, встановлених блоком «Резервування і запис на отримання послуги». 

Резервування і запис на отримання послуги

Як правило, для отримання послуги у провайдера (постачальника послуги) необхідно здійснити попередню записи на отримання послуги. Для цього клієнту необхідно через сервіс сайту emozzi.ua "Активувати сертифікат" пройти процедуру реєстрації та вказати бажані дату і час отримання послуги. Менеджери EMOZZI ™ зроблять все можливе, щоб Ви отримали послугу у зручний для Вас час. Однак у зв'язку з різними графіками роботи провайдерів і щільність запису інших клієнтів на немасові послуги EMOZZI ™ не може гарантувати отримання послуги в бажаний час. В цьому випадку Вам будуть запропоновані альтернативні варіанти бронюванія місця і часу проведення послуги. Запис мінімум за 7 днів до бажаної дати отримання послуги виключить відмову постачальника послуги від її надання в зв'язку з щільним записом інших клієнтів.

Якщо в узгоджений з ним час клієнт не з'явився в місце отримання послуги і не попередив про неявку мінімум за 3 доби, то постачальник послуги залишає за собою право відмовити клієнту в наданні послуги за даним сертифікатом.

Якщо для відвідування послуги попередній запис не потрібен, EMOZZI ™ повідомить про це клієнта, і він зможе отримати послугу в будь-який зручний для нього час у період дії сертифіката і в рамках графіку роботи постачальника послуги.

Спеціальні умови постачальників послуг

Купуючи ту чи іншу послугу, клієнт розуміє, що перелік правил використання сертифіката, встановлений на сайті emozzi.ua, не є вичерпним. Кожен постачальник послуг може мати свої власні доповнення до цих правил, пов'язані з особливостями послуг, що надаються (обмеження за вагою, віком, станом здоров'я, законодавчі обмеження і т.п.) і власні правила надання послуг постачальника послуг. У рідкісних випадках Вам можуть запропонувати оформлення полісу обов'язкового страхування. На можливість надання послуги можуть впливати такі чинники як погодні умови, тимчасові обмеження державних органів, проведення у країні спеціальних урочистостей або траурних заходів. Просимо з розумінням ставитися до подібного роду обмежень, більшість з них спрямовані на збереження Вашої безпеки.

Перед початком отримання послуги, просимо уважно ознайомитися з правилами постачальника послуги. У разі необхідності роз'яснення умов та правил - до отримання послуги зверніться за роз'ясненнями до постачальника послуги або до іншої особи, яка виконує його функції.

Клієнт зобов'язаний дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених постачальниками послуг. З метою запобігання негативних для Клієнта наслідків при отриманні послуги - застосовувати передбачені постачальником послуг засоби безпеки з дотриманням спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для послуг такого роду.

Опис послуг на сайті

Інформація про послуги, яку публікує в каталозі EMOZZI ™, носить ознайомчий характер. Така інформація не є вичерпною. Рекомендуємо задавати Ваші запитання до моменту прибуття в місце отримання послуги. Фото- і відеоматеріали, розміщені на сайті emozzi.ua, носять виключно інформаційний характер. EMOZZI ™ не гарантує, що об'єкти, люди, зображені на них, будуть збігатися зовні з об'єктами і людьми, реально представленими в місці отримання послуги.

Зміна послуги

Якщо Вам з якихось причин не підходить та послуга, яка запропонована до використання по цьому сертифікату, Ви можете зробити заміну такої послуги в період дії сертифіката без будь-яких доплат, якщо вартість обраної вами на обмін послуги не перевищуватиме вартості, сплаченої за цей сертифікат, або з доплатою різниці, якщо вартість обраної вами послуги вище, ніж послуга за цим сертифікатом. Перерахунок вартості послуг провадиться, виходячи з вартості послуги на час її покупки. Зручну форму доплати вам запропонує менеджер нашої компанії.

Сервіс сайту emozzi.ua надає можливість зареєстрованим користувачам сайту здійснити процедуру обміну самостійно.

Повернення грошей та рекламації

Клієнт має право розірвати договір за умови повідомлення про це EMOZZI ™ протягом чотирнадцяти днів з дати придбання сертифіката і отримати назад гроші в розмірі сплаченої вартості послуги. Для цього Клієнту необхідно повернути придбаний сертифікат EMOZZI ™ разом з документом, що підтверджує оплату сертифіката. Повернення коштів здійснюється тим самим способом, яким вони були внесені, виключно через звернення в офіційний офіс EMOZZI ™. Повернення коштів проводиться тільки в період дії сертифіката.

Кошти, сплачені за супутні послуги (послуги доставки, упаковку та інші додаткові послуги, які були оплачені при придбанні сертифіката) не повертаються.

Претензії Клієнта щодо наданих послуг приймаються до розгляду тільки у письмовому (електронному) вигляді. Розгляд претензій, пов'язаних із наданням послуг, здійснюється за умови пред'явлення клієнтом відповідних фінансових документів, що підтверджують оплату послуг, а також інших документів, якими клієнт обґрунтовує свої претензії. Співробітникам EMOZZI ™ може знадобитися до 5 робочих днів для перевірки справжності пред'явлених документів.

Сторони будуть регулювати шляхом переговорів будь-які спірні питання, розбіжності або претензії, які можуть виникнути у взаєминах між ними. У разі, якщо сторони не досягнуть домовленості щодо спірних питань шляхом переговорів, ці питання підлягають розгляду в судовому порядку відповідно до підсудності, встановленої законодавством України.

Акції

Сертифікати, продані по акції, і подарунки можуть мати обмежений термін дії згідно умов акції і так само не підлягають обміну, продовженню і поверненню.

Політика конфіденційності

Ознайомитися з політикою конфіденційності компанії Ви можете за посиланням "Політика конфіденційності"

Реквізити EMOZZI™

EMOZZI ™ є офіційно зареэстрованим знаком для товарів і послуг та належить ТОВ "ЕМОЦЦІ.ЮА", вул. Мельникова, 12, Київ, Україна, код ЄДРПОУ 40495493

Поштова адреса ТОВ "ЕМОЦЦІ.ЮА": вул. Притисько-Микільська 9А, Київ, 04070, Україна, тел. +38(044)227-83-28, електрона пошта info@emozzi.com.ua

Подарункові сертифікати EMOZZI ™ мають право реалізовувати Офіційні ексклюзивні дилери EMOZZI ™, а також торгові точки, представлені на сторінці "Контакти",  в інших містах України, в порядку та на умовах, передбачених цим Договором.

Офіційні ексклюзивні дилери EMOZZI ™: ФОП Сергеєв Артем Андрійович (ИПН 3227010639), тел. +38(044)227-83-28, електронна пошта info@emozzi.com.ua