emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Політика конфіденційності

Персональні дані та конфіденційність

Клієнт згоден з тим, що EMOZZI™ використовує і обробляє персональні дані Клієнта згідно чинного законодавства України. EMOZZI зобов'язується захищати вашу конфіденційність. Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо про Вас, для обробки замовлень. Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про нашу політику конфіденційності.

Контролери особистої інформації

Будь-яка особиста інформація, яку надає або збирається на сайті emozzi.ua, контролюється ТОВ "ЕМОЦЦІ.ЮА", г. Киев, ул. Мельникова, 12.

Яку інформацію ми збираємо? Як ми її використовуємо?

Для обробки Вашого замовлення ми повинні знати Ваші ім'я, номер мобільного телефону, адресу, адресу електронної пошти, ім'я одержувача, мобільний телефон одержувача і адресу доставки. Ці дані дозволяють нам обробляти і виконувати Ваші замовлення і повідомляти Вас про статус виконання замовлення. Щоб забронювати дату для Вашої емоції, нам потрібно знати Ваше ім'я, адресу, адресу електронної пошти, відповіді на будь-які питання, задані нашими партнерами, які надають емоцію, і номер телефону (бажано мобільний), щоб ми могли зв'язатися з Вами. Якщо Ви надасте нам номер мобільного телефону, ми відправимо вам нагадування SMS з основною інформацією про Вашу емоцію. Якщо у Вас є електронна пошта в Інтернеті, Ви також можете отримати копію листа з підтвердженням бронювання емоції. Ви можете вибрати, чи хочете Ви отримувати від нас електронні листи про спеціальні пропозиції, рекламні акції і наші останні ідеї подарунків. Ви можете відмовитися від отримання наших розсилок у будь-який час - подробиці про те, як відмовитися від розсилок розміщені в кожному інформаційному бюлетені.

Як EMOZZI™ захищають інформацію про клієнтів?

Коли ви розміщуєте замовлення, ми використовуємо безпечний сервер. Захищене серверне програмне забезпечення (SSL) шифрує всю інформацію, яку ви ввели до її відправки. Крім того, відповідно до вимог законодавства України про захист персональних даних ми дотримуємося суворої процедури забезпечення безпеки при зберіганні і розкритті інформації, яку ви нам надали, для запобігання несанкціонованого доступу. Наші процедури безпеки означають, що ми можемо іноді запитувати підтвердження особи, перш ніж ми будемо мати можливість розкрити Вам конфіденційну інформацію.

В яких випадках EMOZZI™ розкривають інформацію, яку вони збирають, третім особам?

EMOZZI™ не продають і не передають Вашу особисту інформацію особам, прямо не беруть участь в процесі розміщення Вами замовлення або бронювання отримання емоції. Коли клієнт відповідає на рекламну акцію, запропоновану нами спільно з третьою стороною, ця сторона може час від часу збирати інформацію про таких клієнтів. Вони будуть зв'язуватися з клієнтами тільки якщо вони побажають отримати додаткову інформацію. EMOZZI™ може збирати і надавати зведену статистику про поведінку наших клієнтів, продажи, шаблони трафіку і інформації на відповідних сайтах шановним стороннім постачальникам, але ці статистичні дані не будуть містити персональної інформації. Ми залучаємо інші компанії та окремих осіб для виконання окремих операцій від нашого імені. Наприклад, для виконання замовлень, доставки замовлень, відправки за допомогою електронної пошти, видалення повторюваних даних зі списків клієнтів, аналізу даних, обробки платежів за кредитними картками і надання емоцій клієнтам. Такі компанії і приватні особи матимуть доступ до персональної інформації, необхідної для виконання цих функцій, але не можуть використовувати її для будь-яких інших цілей і повинні обробляти дані відповідно до законодавства України про захист персональних даних.

Політика конфіденційності клієнтів EMOZZI™

Клієнти, які залишають нам відгуки на нашому сайті, повинні підтвердити, що вони написали свої відгуки на основі їх власних думок і отриманих емоцій, і що інформація, що міститься в їх відгуках, є фактичною. Будь-який матеріал, який ми будемо вважати неприйнятним або образливим, не буде опублікований або буде змінений. Надаючи огляд, клієнти надають нам дозвіл на публікацію його в Інтернеті або через друковані носії і, при необхідності, право редагувати його для внесення ясності і виправлення помилок. Ми ніколи не публікуємо ім'я рецензента повністю.

В підсумку

Ми прагнемо захистити Ваше особисте життя. Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо на сайті, щоб зробити замовлення і бронювання на emozzi.ua. Ми не продаємо і не передаємо Вашу персональну інформацію третім особам, якщо ви не захочете отримувати інформацію від довірених третіх осіб при вході в систему або створення облікового запису.

Ваша згода

Використовуючи наш веб-сайт emozzi.ua, ви погоджуєтеся на збір і використання Вашої персональної інформації компанією EMOZZI™. Якщо ми вирішимо змінити нашу політику конфіденційності, ми опублікуємо ці зміни на даній сторінці, щоб Ви завжди знали, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо і за яких обставин ми її розкриваємо

Скажіть нам, що Ви думаєте

EMOZZI™ вітає Ваші запитання та коментарі про конфіденційність. Будь ласка, надішліть електронного листа за адресою info@emozzi.com.ua.