emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Тур в Чорнобиль Тур в Чорнобиль
1220.00 грн
Київ
1 чол(1)
720хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Що може бути цікавіше, яскравіше і гарніше пізнання нових місць, вулиць і міст? Як казав хтось із великих людей, іноді один день, проведений в нових місцях, дає більше ніж 10 років життя вдома. Творчі, цікаві й захопливі персони обов'язково по праву оцінять такий подарунок як презент-емоцію від магазину розваг Emozzi. Тут представлене широке розмаїття екскурсійних програм на будь-який смак. Такий подарунок припаде до смаку мамі, татові, дружині, подрузі, брату чи іншій близькій людині.

 

 

 

Екскурсія – це свіже, нове дихання в житті, соковиті фотографії та маса моментів, що запам'ятовуються. Підбирайте найбільш підходящий варіант туру, і ви подаруєте рідній людині те, про що він давно мріє! Подорож – найбільш універсальний вид подарунка, який буде актуальний в 95% випадків, такий сертифікат точно підійде близькій людині!

7 переваг вибору екскурсії від компанії Emozzi:

1. Цікава і насичена програма. Ви отримаєте максимум позитивних емоцій в одній поїздці.

2. Продуманий маршрут. Кожна програма є протестованою, підібраною максимально грамотно, щоб одержувач подарунка «Екскурсії» отримав тільки позитивні емоції.

3. Досвід команди мандрівників. Приємні відгуки дають гарантію хороших вражень, отриманих після відвідин екскурсії.

4. Турбота про кожного клієнта. Ми думаємо про кожного клієнта, забезпечуємо досвідченим гідом-путівником, надаємо консультаційну підтримку.

5. Яскраві враження. Учасники екскурсії зможуть насолодитися цікавими, гарними емоціями і враженнями.

6. Продуманий бюджет. Всі зазначені екскурсії та розваги вже включені в ціну.

7. Вигідна вартість. У нас тільки демократичні ціни на всі розваги.

Завжди цікаві історії  

Відправившись на екскурсію по цікавих місцях Києва або іншого міста України, ви отримаєте масу яскравих емоцій. Історія України дуже багатогранна, вона зможе навчити вас правильному ставленню до життя. Щасливий володар екскурсійної програми дізнається, як плелися інтриги, як формувалися політичні союзи, як вершилися долі людей тільки через одне побажання правителя. Чи знаєте ви, що українці, а саме конструкторське бюро Антонова, створили літак з найбільшою в світі вантажопідйомністю? Що автором однієї з перших в світі Конституцій є політичний, громадський діяч України – Пилип Орлик? Це і багато іншого ви дізнаєтеся на пішохідній або оглядовій екскурсії.

Різноманітність екскурсійних програм:

  • Екскурсія «За лаштунками київської Опери».
  • Романтичні історії Києва.
  • Екскурсія по Києву по місцях зйомок фільму «За двома зайцями».
  • Підземелля Києва.
  • Пішохідні екскурсії по Києву.
  • Кінна екскурсія.
  • Екскурсія в ангар НАУ для двох.
  • Сталінські Тунелі під Дніпром. Міфи і реальність.
  • Дводенний тур до Чорнобиля.
  • Екскурсія в трамваї індивідуально.

Подарункові екскурсії по Києву

Особливою популярністю користується подарунковий сертифікат на екскурсію по столиці – Києву. Настільки чудовий презент підійде для близьких, друзів або партнерів, він стане незабутнім та цінним подарунком. Щасливчик – володар подарунка зможе активувати сертифікат на найбільш зручну дату. Екскурсійні програми по столиці актуальні через свою насиченість і різноманітність. Телефонуйте і замовляйте подарункові сертифікати для своїх близьких і рідних людей прямо зараз!