emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з яхтингу, Київ - Фото

Майстер-клас з яхтингу

Майстер-клас з яхтингуEmozzi

Подарували 52 разів

Майстер-клас з яхтингу, Київ - Фото

Дійсна до:

!

14.01.2025

Адреса

Київ, Старообухівський напрямок, перед смт. Українка

6 чол(5…) - 180 хв

7000.00 грн

літо

на природі

на вулиці

за попереднім записом

зручний одяг

сертифікат з собою

7+

діти під наглядом

3 години

Про враження

Морські хвилі вас зачаровують і кожен раз, коли ви бачите воду, ви уявляєте собі за штурвалом корабля, або на його палубі? Ми вважаємо, що вам пора припинити тільки уявляти собі Капітаном Джеком Горобцем, і зробити крок до того, щоб стати їм. Для початку, море замінить наш Дніпро, а Піратський корабель - яхта. Але це вже перший крок до того, щоб підкорити і морські хвилі.

На чому будете плисти

  • прогулянка буде відбуватися на морський парусно-моторній яхті престиж-класу BAVARIA 30 CRUISER "ATLANTIS" від одного з провідних європейських виробників круїзних і чартерних яхт - німецької верфі Bavaria Yachtbau.
  • це парусно-моторна яхта преміум-класу довжиною 9,45м. і шириною 3,2 м. Має потужність двигуна 19 к.с., облогу 1, 7м., швидкість 10 км / ч.

Програма враження

  • прогулянка під вітрилом буде проходити в районі острова «Ольжин» і Конча-Заспи, під час якої вам розкажуть про вітрильному справі і дадуть кілька порад, які стануть в нагоді, коли ви станете за штурвал. Після теорії у вас, звичайно ж, буде багато практики в управлінні яхтою під наглядом інструктора.
  • ви дізнаєтеся, як яхта може пересуватися без допомоги двигуна, як працюють вітрила, дізнаєтеся основні особливості ходіння під вітрилом і деяку термінологію вітрильного справи.
  • форма одягу вільна, головне, щоб було зручно. При собі потрібно мати змінне взуття з світлою підошвою, яка не буде ковзати (чорна підошва може залишити плями на палубі).

Адреса 

Острів Водників (15 хв від метро Видубичі)

Прогулянка на яхті це чудова розвага для компанії, оригінальний спосіб відзначити сімейне торжество, провести весільну прогулянку або влаштувати корпоратив. Ви зможете пройтися під вітрилами по Дніпру на сучасної морської парусній яхті. Оренда (чартер) яхти для прогулянки по Дніпру в Києві - це прекрасна можливість, перебуваючи в "серце" мегаполісу, зануритися в світ водної стихії і навколишньої природи. Ласкаво просимо в світ свободи - світ подорожей і захоплюючих прогулянок на яхтах!

Прогулянка на яхті це чудова розвага для компанії, оригінальний спосіб відзначити сімейне торжество, провести весільну прогулянку або влаштувати корпоратив. Ви зможете пройтися під вітрилами по Дніпру на сучасної морської парусній яхті. Оренда (чартер) яхти для прогулянки по Дніпру в Києві - це прекрасна можливість, перебуваючи в "серце" мегаполіс…

None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Майстер-клас з яхтингу

6 чол(5…) - 180 хв

7 000 грн