emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Хочете зробити оригінальний подарунок і здивувати іменинника? Вручіть йому Подарунковий сертифікат у вигляді запрошення на вікенд, романтичну прогулянку, екскурсію, гру або майстер клас. На сайті інтернет магазину EMOZZI представлені численні варіанти подарунків - вражень з різних категорій. Можна подарувати сертифікат «дайвінг», «яхти», «уроки управління катером або байдаркою», «прогулянку на катамарані». Це шанс виконати чиюсь мрію і втілити найпотаємніші бажання в реальність. Такі захоплюючі пригоди запам'ятаються на все життя, доставлять задоволення і радість винуватцю торжества. Телефонуйте менеджеру по телефону, вказаному на сайті і вам допоможуть вибрати ідеальний презент. Сьогодні дарувати сертифікати не тільки модно, але і дуже просто, зручно і вигідно!

 Якщо ви ще не вирішили, що подарувати чоловікові на 23 лютого, Новий Рік або день народження, зверніть увагу на Подарунковий сертифікат «Майстер клас управління яхтою». Це шанс проявити мужність і силу, навчитися ставити вітрила, робити повороти, маневрувати і долати водні простори на самому романтичному річковому транспорті. Запрошення в яхтову школу дасть можливість освоїти навички водіння судна з косими вітрилами, на якому можна досягти досить великої швидкісті. Заняття проводяться в яхт-клубі під керівництвом досвідчених спортсменів і любителів парусного спорту. Учасники обов'язково проходять інструктаж і отримують теоретичні знання, які закріплюються на практиці. Такий подарунок дозволить власникові сертифіката морально і фізично відпочити, розслабитися від міського галасу, набратися сил і отримати море позитивних емоцій.

Прогулянка на яхті - захоплюючий подарунок

 Хочете зробити оригінальний подарунок і здивувати іменинника? Вручіть йому подарунковий сертифікат у вигляді запрошення на вікенд, романтичну прогулянку, екскурсію, гру або майстер-клас. На сайті інтернет-магазину EMOZZI представлені численні варіанти подарунків-вражень з різних категорій. Можна подарувати сертифікат «прогулянка на яхті». Це шанс виконати чиюсь мрію і втілити найпотаємніші бажання у реальність. Такі захоплюючі пригоди запам'ятаються на все життя, доставлять задоволення і радість винуватцю торжества. Телефонуйте менеджеру за номером, вказаним на сайті, і вам допоможуть вибрати ідеальний презент. Сьогодні дарувати сертифікати не тільки модно, але і дуже просто, зручно і вигідно!

 Якщо ви ще не вирішили, що подарувати чоловікові на День Захисника України, Новий Рік або день народження, зверніть увагу на подарунковий сертифікат «майстер-клас керування яхтою». Це шанс проявити мужність і силу, навчитися ставити вітрила, робити повороти, маневрувати і долати водні простори на самому романтичному річковому транспорті. Запрошення до школи яхтингу дасть можливість освоїти навички ходіння на судні з косими вітрилами, на якому можна досягти доволі великої швидкості навіть при незначному вітрі. Заняття проводяться в яхт-клубі під керівництвом досвідчених спортсменів і любителів вітрильного спорту. Учасники обов'язково проходять інструктаж і отримують теоретичні знання, які закріплюються на практиці. Такий подарунок дозволить власникові сертифіката морально і фізично відпочити, розслабитися від міського галасу, набратися сил і отримати море позитивних емоцій.

Подаруйте коханій дівчині прогулянку на яхті на День закоханих

 Кращим подарунком стане романтична прогулянка на яхті, де можна чудово провести час, насолодитися тишею, плеском хвиль і бризками шампанського. Разом з EMOZZI ви зможете здивувати і порадувати близьку людину, подарувати щасливі миті і незабутні враження. В каталозі пропонуються прогулянки на шести або десятиметровій яхті із мотором або вітрилом. Різноманітність сертифікатів дозволяє зробити кращий вибір з урахуванням ваших можливостей і бажань винуватиці торжества. 

 На сайті представлені сертифікати, що запрошують на річкові прогулянки різної тривалості. Це може бути «тет-а-тет для двох» або «прогулянка для великої корпоративної компанії», тому можна вручити сертифікат не тільки подружжю або нареченим, а й команді друзів, колег, гравців або партнерів по бізнесу.

Що може бути краще річкової прогулянки на яхті під вітрилом

 Подарунковий сертифікат «майстер-клас управління яхтою» або «прогулянка на судні з вітрилами» дозволить відмінно відпочити на природі далеко від шуму. Не пропустіть шанс незвично і оригінально привітати друга або колегу по роботі. Такий презент можна подарувати на день народження, 14 жовтня, річницю весілля або ювілей. Вручіть імениннику сертифікат «майстер-клас управління яхтою» і це викличе шквал емоцій і внесе інтригу до святкової атмосфери. Власник подарунка може вибрати будь-який день для запливу. Для цього достатньо озвучити дату менеджеру магазину і повідомити про обраний формат відпочинку на яхті. Після активації карти вам зателефонують або відправлять інформацію на електронну пошту. Щасливчик отримає можливість відпочити з друзями або коханою дівчиною, освоїти навички маневрування яхтою і отримає море вражень і яскравих емоцій.