emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Вітрильна регата 3 яхти, Київ - Фото

Вітрильна регата 3 яхти

Вітрильна регата 3 яхтиEmozzi
Вітрильна регата 3 яхти, Київ - Фото

Дійсна до:

!

20.10.2024

Адреса

вул. Прирічна, 27

12 чол(5…) - 600 хв

35000.00 грн

літо

на природі

для компанії

Сертифікат на Вітрильну регату з 3-х яхт — квиток у день, наповнений емоціями й адреналіном у компанії друзів та колег, шанс відчути себе складовою згуртованої команди та захлинутись здоровим духом спортивного суперництва, можливість весело відпочити на природі. Комплексний підхід до організації та реалізації такого корпоративного відпочинку повністю лягає на плечі професіоналів з «Kiev Yacht Family». Цікаво та пізнавально буде навіть тим учасникам, хто вперше в житті опиниться на борту яхти. 

Як буде проходити Вітрильна регата

Після годинного урока з інструктором управління судном повністю переходить у руки новоспеченої команди яхтсменів. Кожен учасник матиме змогу відчути себе у ролі рулевого чи шкотового, навчиться керувати яхтою, здійснювати повороти оверштаг і фордевінд, ходити в лавіровку, визначати силу на напрямок вітру й користуватись цими знаннями задля перемоги в перегонах на воді. На борту кожної яхти-учасниці регати знаходитиметься відповідальний супроводжуючий інструктор, що в разі необхідності скерує ситуацією задля попередження небезпечних моментів.

Після проведення серії коротких перегонів та великого фінального змагання розділена на групи компанія знову збереться разом на острові Великому, щоб продовжити сумісний відпочинок на природі. Насичений емоціями день закінчиться нагородженням переможців регати та дружнім поверненням яхт та яхтсменів у порт яхт-клуба в Києві.

У регаті беруть участь різні крейсерсько-гоночні яхти з пасажиромісткістю 4-6 осіб. Усі судна забезпечені необхідною кількістю рятувальних жилетів.

Погода та сила вітру мають вплив на графік проведення регати та вибір дня її проведення.

Програма

  • 10.00 - Зустріч з організатором у яхт-клубі. Визначення гру та вибір яхти для кожної з них шляхом жеребкування. Ознайомлення учасників з умовами та деталями проведення регати: місця старту та фінішу (о. Великий на Дніпрі), дистанція, кількість перегонів
  • Інструктаж з техніки безпеки поведінки на яхті
  • Розміщення груп учасників на борту своїх суден та підготовка до старту
  • Навчання та тренування з судноводіння (близько 1 години) з професійним інструктором
  • Серія коротких перегонів та велике фінальне змагання
  • Вихід на берег о. Великий та відпочинок на природі.
  • Нагородження переможців та учасників регати
  • 20.00 - Повернення до яхт-клубу

Що входить у вартість

Аренда 3-х яхт, комплексні послуги, пов'язані з організацією та проведенням заходу

Тривалість враження

10 годин

Кількість учасників

12-15 осіб

Що брати з собою

Сертификат EMOZZI, їжа та напої (за бажанням)

Форма одягу

Зручний одяг, згідно з погодними умовами. Додатково бажано мати захист від дощу та вітру. Взуття зі світлою, пласкою підошвою, що не буде забруднювати палубу

Умови бронювання послуги

Послуга надається за попереднім записом

Обмеження

Вік учасників від 10 років

Сезонність

Від початку травня до кінця жовтнгя, залежно від погодних умов

Адреса

м. Київ, вул. Прирічна, 30

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить майстер-класи з керування яхтами різних типів, навчаючи азам судоводіння новачків та даючи нові знання та досвід любителям яхтингу. Для тих, хто мріє про розслаблений відпочинок без метушні, турботливі шкіпери теж мають що запропонувати: спокійні прогулянки водами Дніпра на білосніжній затишній палубі.

Доглянуті комфортні яхти команди Yacht Team ходять найцікавішими маршрутами поблизу Києва: до островів Ольжин, Великий та Козачий, прогулюються Київським водосховищем, демонструють пасажирам прибережні принади столиці та області.

Великий вибір яхт з різними технічними характеристиками дозволяє знайти найкращу для кожного конкретного випадку: для романтичної прогулянки на двох, для вечірки з друзями чи для незвичного виїзного корпоративу, для короткотривалого відпочинку чи для подорожі на цілий день.

Безпека, комфорт і задоволення кожного, хто звертається до Yacht Team, — важливі показники робити команди.

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить ма…

None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Вітрильна регата 3 яхти

12 чол(5…) - 600 хв

35 000 грн