emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Меренге - урок танцю, Харків - Фото

Меренге - урок танцю

Меренге - урок танцюEmozzi
Меренге - урок танцю, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

22.06.2022

Адреса

м. Харків, вул. Тобольська, 46 (ЕОКЦ БЕЙТ ДАН)

1 особа - 60 хв

435.00 грн

у приміщенні

спортивний одяг

всесезон

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

4+

60 хвилин

Меренге - надзвичайно популярний танець в Латинській Америці. Запальний танець провокує і манить, кличе влитися в темпераментні і чуттєві па. Цей танець дуже привабливий для новачків, так як координація між рухами рук і ніг тут менш важлива, ніж в інших латиноамериканських танцях. Саме легкість в оволодінні основними рухами меренге сприяла популярності цього танцю далеко за межами Домініканської республіки і Латинської Америки. Рухи меренге носять чуттєвий, еротичний характер. Велику роль в танці грають елементи імпровізації і флірту. Меренге - це парний танець, але, досить часто в ньому присутні сольні елементи, як можливість продемонструвати партнеру і оточуючим свою майстерність. Основний рух танцю - прогулянковий крок у такт музиці. Кількість кроків залежить від бажання танцюючих. 

Програма

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вивчення основ танцю.

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають сальсі, меренге, бачаті, кізомбі, кубинській румбі, аргентинському танго, реггетону і руеді де касіно.

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають с...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Меренге - урок танцю

1 особа - 60 хв

435 грн