emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Меренге - урок танцю, Харків - Фото

Меренге - урок танцю

Меренге - урок танцюEmozzi
Меренге - урок танцю, Харків - Фото

Дійсна до:

!

11.02.2023

Адреса

м. Харків, вул. Тобольська, 46 (ЕОКЦ БЕЙТ ДАН)

1 чол(1) - 60 хв

390.00 грн

у приміщенні

спортивний одяг

всесезон

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

4+

60 хвилин

Меренге - надзвичайно популярний танець в Латинській Америці. Запальний танець провокує і манить, кличе влитися в темпераментні і чуттєві па. Цей танець дуже привабливий для новачків, так як координація між рухами рук і ніг тут менш важлива, ніж в інших латиноамериканських танцях. Саме легкість в оволодінні основними рухами меренге сприяла популярності цього танцю далеко за межами Домініканської республіки і Латинської Америки. Рухи меренге носять чуттєвий, еротичний характер. Велику роль в танці грають елементи імпровізації і флірту. Меренге - це парний танець, але, досить часто в ньому присутні сольні елементи, як можливість продемонструвати партнеру і оточуючим свою майстерність. Основний рух танцю - прогулянковий крок у такт музиці. Кількість кроків залежить від бажання танцюючих. 

Програма

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вивчення основ танцю.

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають сальсі, меренге, бачаті, кізомбі, кубинській румбі, аргентинському танго, реггетону і руеді де касіно.

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають сал…

None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Меренге - урок танцю

1 чол(1) - 60 хв

390 грн