emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Капоейра Капоейра, Київ - Фото
370.00 грн
Київ
1 чол(1)
180хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Шукаєте подарунок для творчої людини? На нашу думку ідеальним подарунком стане можливість розвивати свої творчі навички.  Допомогти в цьому може подарунковий сертифікат на враження з категорії «Творчість», адже саме тут зібране все те, що люблять поціновувачі мистецтва та рукоділля, починаючи від деку пажу, закінчуючи вітражним розписом.

 

Подарунковий сертифікат – це можливість оригінально поздоровити з будь-яким святом і подарувати можливість здійснити мрію того, кому ви подаруєте такий подарунок. На сайті інтернет-магазину EMOZZI ви можете підібрати в якості подарунку майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва для тих, хто вже в темі, та навчальні курси для тих, хто тільки починає розкривати свій потенціал.

Можете бути впевненні, що такий подарунок не залишить байдужим нікого, хто цікавиться творчістю, та любить створювати прекрасні речі. Добрим бонусом до багатьох майстер-класів є те, що в результаті учасник отримує результат своєї праці – оформлену свічку, вінок чи зліплений власними руками горщик. Такий сувенір буде нагадувати про відвідування враження ще довгий час.

Варіанти творчих подарунків

Якщо ви хочете оригінально поздоровити того, хто постійно розвиває свої творчі здібності, працює в цій сфері, або ж завжди тягнувся до рукоділля та декоративно-прикладного мистецтва, сміливо обирайте йому подарунок в цій категорії. Тут ви можете знайти варіанти, як і для новачків, як наприклад «Курс академічного» малюнку, де будуть навчатися основам так я для майстрів, які вже займаються творчістю і хотіли б спробувати щось нове.

Творчі навчальні курси в подарунок

Тим, хто давно хотів би навчитися якомусь виду мистецтва добрим подарунком стане курс з цього мистецтва. Курс відрізняється від майстер-класу тим, що за це цілий комплекс занять впродовж який учаснику пояснювати все, що стосується того чи іншого виду мистецтва з нуля. Такий подарунок можна обрати навіть новачкам, адже більшість таких курсів орієнтовані саме на початківців. В каталозі подарункових сертифікатів на творчі курси можна знайти безліч варіантів починаючи  з танцювальний і музикальних, закінчуючи різними видами  декоративно-прикладного мистецтва. 

Варіанти подарункових курсів:

 • Курс вокалу інтенсив
 • Курс гри на гітарі
 • Курс малюнка для початківців
 • Майстер-курс «Малюємо світлом»
 • Курс академічного малюнка
 • Курс ораторської майстерності
 • Курс гри на фортепіано

Курс навчання для початківців підійде тим хто давно хотів би опанувати якусь здібність, але все відкладав початок навчання. Якщо ви знаєте таку людину, сміливо даруйте їй такий сертифікат, адже він підштовхне її до здійснення своєї мрії.

Творчі майстер-класи в подарунок

Іноді в нас немає часу на те, щоб відвідувати цілий курс занять, так як їх потрібно вписати в і без того навантажений графік, в такому випадку, тому хто хотів би опанувати творчу навичку можна періодично відвідувати майстер-класи, а їх у нас безліч. Такі заняття легше вписати в свій графік. В каталозі ви можете знайти майстер-класи та уроки того, що може зацікавити будь-яку творчу особистість, це і танцювальні уроки і уроки по вишивці чи деку пажу. Цікавим в такій активності є те, що майже під час кожного майстер-класу з декоративно-прикладного мистецтва чи рукоділля ви отримаєте готовий витвір мистецтва, який нагадуватиме вам про майстер-клас та те, які хороші у вас творчі здібності.

Варіанти сертифікатів:

 • Урок вокалу
 • Декупаж пасхального яйця
 • Майстер-клас з живопису
 • Писанка своїми руками
 • Розпис по тканині 
 • Створення мандал

Подарунковий сертифікат на відвідування майстер-класу з творчості підійде всім, хто любить створювати нові речі та цікавиться рукоділлям чи творчістю. Такі сертифікати добре підійдуть для подарунка дітям чи підліткам, адже відвідані уроки можуть допомогти їм визначитися з тим, чим займатися в майбутньому та який бік своєї творчої особистості розвивати. 

Як придбати подарунковий сертифікат в розділі Творчість

Для придбання подарункового сертифікату на враження вам потрібно виконати кілька простих кроків. Перший - це визначитися з враженням. Вам в цьому допоможуть за необхідності наші консультанти. Другий - оформити замовлення на сайті інтернет-магазину вражень. Третій – забрати подарунковий сертифікат в зручному для вас місці. Це неймовірно просто та не потребує додатковий затрат часу для походів по магазинам. Але не зважаючи на свою простоту, саме такий подарунок принесе найбільше позитивних емоцій. Коли є можливість подарувати здійснення мрії, гріх нею не скористатися.