emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з керування яхтою Шанс, Київ - Фото

Майстер-клас з керування яхтою Шанс

Майстер-клас з керування яхтою ШансEmozzi

Подарували 1 рази

Майстер-клас з керування яхтою Шанс, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.12.2021

Адреса

Київ, Оболонський район, вул. Прирічна 17/19, Човнова станція Роп-6

4 особи - 180 хв

3500.00 грн

літо

на природі

для компанії

3 години

Чудовою нагодою здійснити бажання навчитись основам судноводіння стане сертифікат на Майстер-клас з керування вітрильною яхтою «Шанс». За 3 години практичного заняття з інструктором кожен учасник матиме змогу отримати потрібні знання та відчути себе в ролі капітана судна, навчиться робити деякі види поворотів, вміло визначатиме силу на напрямок вітру, вправно лавіруватиме. Досвідчений інструктор увесь час контролюватиме ситуацію та передасть ще багато знань кожному, хто взяв участь у майстер-класі. Вітер, плескіт хвиль Київського водосховища, дружня компанія та гостинна палуба «Шансу» гарантують яскраві враження та активний відпочинок кожному пасажиру судна.

Вітрильна яхта «Шанс»

«Шанс» - класична надійна спортивна надійна крейсерсько-кілева яхта зі стаціонарним двигуном. У використанні з 2005 року. Розміри яхти (довжина 8,15 м, висота стелі в каюті 1,8 м) дозволяють почуватись комфортно компанії до 4 осіб та капітану. Потужність двигуна — 5 к.с. На борту є потрібна кількість рятівних жилетів.

Програма

  • Зустріч з інструктором на території яхт-клубу (час за домовленістю)
  • Інструктаж з техніки безпеки та ознайомлення з правилами поведінки на палубі
  • Участь учасників заняття в підготовці яхти до виходу під вітрилами
  • Урок з інструктором з керування яхтою; індивідуальний підхід до навчання кожного учасника
  • Під час проведення майстер-класу учасники матимуть час на перекус
  • Повернення в порт, за бажанням – допомога капітану прибрати вітрила

Що входить у вартість

Аренда яхти, майстер-клас з інструктором з судноводіння

Тривалість враження

180 хвилин

Кількість учасників

4-5 осіб

Що брати з собою

Сертифікат EMOZZI, їжа та напої (за бажанням)

Форма одягу

Згідно з погодними умовами. Додатково бажано мати захист від дощу та вітру. Взуття зі світлою підошвою, щоб не забруднювати палубу, та без підборів

Умови бронювання послуги

Послуга надається за попереднім записом. Опади та сила вітру впливають на програму прогулянки, тож можуть призводити до зміни дня проведення заходу. Легкий вітер та відсутність опадів – ідеальні умови для навігації

Обмеження

Вік учасників від 10 років

Сезонність

Від початку травня до кінця жовтня, залежно від погодних умов

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить майстер-класи з керування яхтами різних типів, навчаючи азам судоводіння новачків та даючи нові знання та досвід любителям яхтингу. Для тих, хто мріє про розслаблений відпочинок без метушні, турботливі шкіпери теж мають що запропонувати: спокійні прогулянки водами Дніпра на білосніжній затишній палубі.

Доглянуті комфортні яхти команди Yacht Team ходять найцікавішими маршрутами поблизу Києва: до островів Ольжин, Великий та Козачий, прогулюються Київським водосховищем, демонструють пасажирам прибережні принади столиці та області.

Великий вибір яхт з різними технічними характеристиками дозволяє знайти найкращу для кожного конкретного випадку: для романтичної прогулянки на двох, для вечірки з друзями чи для незвичного виїзного корпоративу, для короткотривалого відпочинку чи для подорожі на цілий день.

Безпека, комфорт і задоволення кожного, хто звертається до Yacht Team, — важливі показники робити команди.

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас з керування яхтою Шанс

4 особи - 180 хв

3 500 грн