emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з яхтингу, Київ - Фото

Майстер-клас з яхтингу

Майстер-клас з яхтингуEmozzi

Подарували 52 рази

Майстер-клас з яхтингу, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

22.04.2021

Адреса

Дніпровська набережна 12А, Київський міський крейсерський яхт-клуб

6 осіб - 180 хв

7000.00 грн

на природі

на вулиці

літо

за попереднім записом

зручний одяг

сертифікат з собою

7+

діти під наглядом

3 години

Про враження

Морські хвилі вас зачаровують і кожен раз, коли ви бачите воду, ви уявляєте собі за штурвалом корабля, або на його палубі? Ми вважаємо, що вам пора припинити тільки уявляти собі Капітаном Джеком Горобцем, і зробити крок до того, щоб стати їм. Для початку, море замінить наш Дніпро, а Піратський корабель - яхта. Але це вже перший крок до того, щоб підкорити і морські хвилі.

На чому будете плисти

  • прогулянка буде відбуватися на морський парусно-моторній яхті престиж-класу BAVARIA 30 CRUISER "ATLANTIS" від одного з провідних європейських виробників круїзних і чартерних яхт - німецької верфі Bavaria Yachtbau.
  • це парусно-моторна яхта преміум-класу довжиною 9,45м. і шириною 3,2 м. Має потужність двигуна 19 к.с., облогу 1, 7м., швидкість 10 км / ч.

Програма враження

  • прогулянка під вітрилом буде проходити в районі острова Водників, під час якої вам розкажуть про вітрильному справі і дадуть кілька порад, які стануть в нагоді, коли ви станете за штурвал. Після теорії у вас, звичайно ж, буде багато практики в управлінні яхтою під наглядом інструктора.
  • ви дізнаєтеся, як яхта може пересуватися без допомоги двигуна, як працюють вітрила, дізнаєтеся основні особливості ходіння під вітрилом і деяку термінологію вітрильного справи.
  • форма одягу вільна, головне, щоб було зручно. При собі потрібно мати змінне взуття з світлою підошвою, яка не буде ковзати (чорна підошва може залишити плями на палубі).

Адреса 

Острів Водників (15 хв від метро Видубичі)

Прогулянка на яхті це чудова розвага для компанії, оригінальний спосіб відзначити сімейне торжество, провести весільну прогулянку або влаштувати корпоратив. Ви зможете пройтися під вітрилами по Дніпру на сучасної морської парусній яхті. Оренда (чартер) яхти для прогулянки по Дніпру в Києві - це прекрасна можливість, перебуваючи в "серце" мегаполісу, зануритися в світ водної стихії і навколишньої природи. Ласкаво просимо в світ свободи - світ подорожей і захоплюючих прогулянок на яхтах!

Прогулянка на яхті це чудова розвага для компанії, оригінальний спосіб відзначити сімейне торжество, провести весільну прогулянку або влаштувати корпоратив. Ви зможете пройтися під вітрилами по Дніпру на сучасної морської парусній яхті. Оренда (чартер) яхти для прогулянки по Дніпру в Києві - це прекрасна можливість, перебуваючи в "серце" мегапол...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас з яхтингу

6 осіб - 180 хв

7 000 грн