emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Капоейра Капоейра, Київ - Фото
370.00 грн
Київ
1 чол(1)
180хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Дайвінг Дайвінг, Київ - Фото
870.00 грн
Київ
1 чол(1)
150хв
Джампери Джампери, Київ - Фото
300.00 грн
Київ
1 чол(1)
90хв
Верхова їзда Верхова їзда, Дніпро - Фото
420.00 грн
Дніпро
1 чол(1)
60хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Що подарувати дитині на день народження, випускний в дитячому садку чи школі, Новий Рік чи Різдво? Такі питання часто задають собі батьки напередодні свят. Сьогодні існує особлива категорія подарунків, які приносять радісні відчуття, яскраві емоції і незабутні враження. Це так звані подарункові сертифікати - іменні картки, що запрошують взяти участь в у захоплюючих пригодах та незвичайно провести час. Різноманітність подарунків - емоцій дозволяє вибрати кращий презент, який ідеально підійде саме вашій дитині. З урахуванням її віку, темпераменту, інтересів, бажань і характеру можна вибрати пізнавальні курси, майстер-класи,  ігри, творчі уроки, музичні курси або спортивні заходи. Це допоможе розкрити потенціал, доставить дитині масу задоволення, радості і створить святкову атмосферу.

Ідеї подарунків для дітей за віком:

Що подарувати дітям 8-10 років

Що подарувати дітям 12-13 років

Що подарувати дітям 14-15 років

Варіанти подарунків для дітей

Малюкам дитячого садка можна сміливо вручити майстер-клас ліплення вареників, приготування бургерів, розпис пряників чи декорування капкейків. В оточенні дітвори кожна дитина стане більш комунікабельним і впевненим у собі. Першокласникам сподобаються уроки гончарного мистецтва або похід до коваля. Ніхто не залишиться байдужим від уроків живопису чи пісочної анімації, мотузкового парку або дельфінарію. Старшокласники будуть у захваті, якщо їм подарувати сертифікат «аквапарк», «картинг», «льотний тренажер», «аеротрубу». Не менш цікаві такі сертифікати, як «квести», «лазертаг». Гарний спосіб порадувати - вручити «стрибки на батуті», «стрілялки», «каток», а деяким дітям припадуть до душі активні танцювальні майстер-класи, скалодром або глайдинг.

Що подарувати дитині на 8-10 років

Шукаєте подарунок 8-річній дитині? Зверніть увагу на подарункові сертифікати з категорій «активний відпочинок», «творчість», «спорт». Можна вручити синові запрошення на лазерну гру або скалодром. Доньці припаде до душі студійна фотозйомка, уроки вокалу або живопису. Хлопчику 9-10 років буде цікаво взяти участь у гонках на радіоуправлінні або стрімко прокатитись на тролеї, а дівчаткам сподобається курс акторської майстерності.

Вибираючи подарунки своїм дітям, пам'ятайте, що саме в дитинстві закладається характер і виробляється терпіння, розкриваються творчі здібності і формується мислення. Важливо навчити дитину аналізувати і міркувати, логічно мислити і вміти швидко приймати рішення. Багатьох навичок та вмінь допоможуть навчити заходи, в яких дозволяють взяти участь подарункові сертифікати. Це кращий вибір для дитини будь-якого віку. Головне - правильно підібрати категорію подарунка-враження. Тоді дітям буде дуже цікаво, а своє яскраве та веселе свято вони не забудуть ніколи.

Подарунок школяреві 12-13 років

Не знаєте, що подарувати синові або доньці на 12, 13 років? Зверніться на сайт інтернет магазину EMOZZI, тут ви знайдете кращий подарунок за прийнятною ціною. Сьогодні пропонуються сотні варіантів цікавих і пам'ятних подарунків - емоцій. Це «роллердром», «уроки гончарного мистецтва», «джампери», «лазертаг», «сигвей для компанії» або «мотузковий парк». Кожна дитина буде радий пройти «курс занять у вокальній студії» або відвідати музичний клас. Дівчаткам сподобається «курс візажиста» чи «фото аури», а хлопчики будуть у захваті від картингу або льотного тренажеру. Безпрограшний варіант для дітей старших класів - «квести», «стрільба з лука», «лазертаг в компанії друзів».

Подарунок дитині 14-15 років

Дорослому сину чи дочці важко догодити і здивувати подарунком. Ось чому найкращим вибором стануть унікальні подарункові сертифікати, що дозволяють взяти участь у захоплюючій пригоді або незабутній події. Для сина 14-15 років прекрасний презент «політ на літаку» або «баггі». Дочки можна вручити «фотосесію», «майстер-клас рукоділля», «запис власного синглу» або «манікюр».

Допитливим сподобаються «квести», а любителям творчих композицій припаде до душі «пісочна анімація». Активним дітям можна подарувати сертифікат «стрибки на батуті», «мотузковий парк», «скалодром», а тим, хто любить музику, сподобається «курс вокала» або «гра на гітарі». Всі ці подарунки-враження можна знайти в каталозі інтернет-магазину EMOZZI.