emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас Французька кухня профі, Київ - Фото

Майстер-клас Французька кухня профі

Майстер-клас Французька кухня профіEmozzi

Подарували 104 разів

Майстер-клас Французька кухня профі, Київ - Фото

Дійсна до:

!

14.01.2025

Адреса

Київ, вул. Михайла Максимовича (колиш. Онуфрія Трутенка), 3-Г (ст.метро «Васильківська»)

1 чол(1) - 150 хв

500.00 грн

всесезон

у приміщенні

зручний одяг

в групі до 10 учасників

для одного

сертифікат з собою

за попереднім записом

12+

120-180 хвилин

Французька кухня знаменита своєю вишуканістю. Велика кількість не тільки різноманітних соусів і приправ, а й велика кількість незвичайних продуктів, як трюфелі або виноградні равлики, роблять французьку кухню такою особливою та незвичайною. Головними елементами французької кулінарної традиції, звичайно, є знамениті сири, кількість видів яких перевищує дві сотні і витончені вина, такі як бургундське і бордо. Багато знаменитих десертів родом звідси - круасани, крем-брюле і тд. Зустрічаються і більш екзотичні приклади: жаб'ячі лапки або фламмкухен - дуже тонка хрустка піца з салом і цибулею. Всі ці страви цікаво не тільки куштувати, але і готувати, адже всі ці страви потребують тонкої кулінарної майстерності. Навчитися готувати французьку кухню – справжня мрія, яку можна здійснити тільки з досвідченим вчителем, який поділиться з вами всіма своїми знаннями та навичками. Майстер-клас з приготування французької кухні передбачає заняття перед яким ви зможете визначитися з набором страв, які зможете приготувати.

Вас чекає групове заняття, під час якого ви навчитеся готувати кілька страв французької кухні на вибір. Перед уроком у вас буде можливість вибрати один з трьох майстер-класів. Майстер-клас №1: салат із сьомги, авокадо і канкасе, киш Лорен, цибульний суп запечений з крутонами, креп Сюзетт «фламбе». Майстер-клас №2: салат «Нісуаз», перепела з соусом Голландез, картопляний «Гратен», парфе. Майстер-клас №3: авторська лазіння з сирним соусом і панчетой, різотто з креветками і шампанським, семіфредо з ожиновим соусом.

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таємницею приготування різноманітних страв, рецепти яких народжувалися в самих різних куточках світу.

Головне надбання на кулінарних курсах - розвиток естетичного задоволення від процесу готування. Заняття проходять в сучасних кухнях, повністю оснащених професійним обладнанням і всім необхідним для якісного і приємного навчання.

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таєм…

None
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Майстер-клас Французька кухня профі

1 чол(1) - 150 хв

500 грн