emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Капоейра Капоейра, Київ - Фото
370.00 грн
Київ
1 чол(1)
180хв
Арома масаж aroma-massage-kyiv
480.00 грн
Київ
1 чол(1)
60хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір
Дайвінг Дайвінг, Київ - Фото
870.00 грн
Київ
1 чол(1)
150хв
Джампери Джампери, Київ - Фото
300.00 грн
Київ
1 чол(1)
90хв

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Шукаєте подарунок знайомому бухгалтеру? Поспішайте в інтернет-магазин EMOZZI. Ми допоможемо вибрати найкращий подарунок - враження. Якщо ви хочете оригінально привітати вашого знайомого, то кращим вибором стане подарунковий сертифікат  на враження.

 

Що подарувати на день бухгалтера знайомому, щоб ваш подарунок запамятався? Інтернет-магазин EMOZZI пропонує незабутні подарунки на будь-який смак, адже це справжні емоції. Можете бути впевнені в тому, що це буде приємний сюрприз і найяскравіший подарунок - враження залишиться в пам'яті назавжди.

Ідеї подарунків для бухгалтера

Який подарунок подарувати на день бухгалтера?

В першу чергу вам потрібно запам’ятати, що для того, щоб вибрати оригінальний подарунок, потрібно забути про шаблони і рамки, адже наш каталог вражень не обмежує вашу фантазію. Хочете екстриму? Стрибки з моста. Хочете релаксу? Вибирайте спа. Бракує натхнення? Шукайте майстер-класи з ліплення і декорування. Вибирати є з чого, можете повірити ми здатні втілити в життя будь-які мрії.

Що подарувати бухгалтеру, який любить активний відпочинок?

Всі люблять екстрим, ми в цьому впевнені, тому найкращим варіантом подарунку може стати  відвідування картингу, адже тут можна і розважитися і потренуватися в спритності і викинути кудись накопичилася за літо енергію. Краще такого відпочинку може бути лише відвідування картингу компанією, адже що може бути краще того, щоб розділити з кимось свої яскраві враження. 

Що подарувати жінці бухгалтеру?

Будь-якій жінці буде цікаво дізнатися тонкощі приготування страв різних країн світу. тому добрим подарунком у цьому випадку може стати майстер-клас з італійської кухні. Під час заняття можна навчитися готувати: зелені равіолі з сьомгою, сиром Рікотта і грана падано, домашню пасту Карбонара з перепелиними яйцями, капрезе з соусом песто, і, звичайно ж, тірамісу на перепелиних яйцях.

Що подарувати чоловікові бухгалтеру?

Кожен чоловік в душі дитина, який любить машинки і мотоцикли. І що може бути краще, ніж можливість навчитися управляти залізним конем на майстер-класі їзди на мотоциклі? Нам здається, що така можливість - ідеальний подарунок, а допоможе її реалізувати сертифікат на майстер-клас на мотоциклі, де досвідчений інструктор прослідкує за тим, щоб скіли їзди на мотоциклі трохи прокачалися.

Що подарувати творчій людині, який працює бухгалтером?

Добрим подарунком для творчої людини може стати можливість навчитися творити нові речі, пізнати нову техніку чи вид мистецтва.  Нам здається, що створення солодощів - це неймовірно творче заняття, тому будь-якій творчій і креативній людині сподобається урок, на якому його навчать готувати неймовірні солодощі. На майстер-класі по приготуванню солодощів можна навчитися готувати цукерки, плитки, трюфеля, мастики та інші круті кондитерські штуковини.

Секрет успіху подарункового сертифіката у бухгалтеров

Чому подарунковий сертифікат - це саме те, що потрібно? Тому EMOZZI допоможе вам створити справжнє свято незабутніх вражень,  які запам'ятаються на все життя! Що може бути краще спогадів про пережиті яскраві емоції?