emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Гавайський масаж ломи ломи, Київ - Фото

Гавайський масаж ломи ломи

Гавайський масаж ломи ломиEmozzi

Подарували 100 разів

Гавайський масаж ломи ломи, Київ - Фото

Дійсна до:

!

26.11.2024

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

1 чол(1) - 90 хв

995.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

зручний одяг

18+

90 хвилин

Іноді хочеться спробувати щось оригінальне, зовсім не схоже на звичайну процедуру в салоні краси. У такому випадку зверніть увагу на гавайський масаж lomi-lomi, сучасну версію стародавнього ритуалу для дівчат. Колись він виконувався шаманом, чиї руху мали символічний зміст. Гарячі цілющі камені, ароматичні масла і пахощі, етнічні ритми і техніка масажу, яка створює ефект «безлічі рук», наповнять Ваше тіло силою і енергією.

Кому підійде Гавайський масаж?

Гавайський масаж ломи-ломи підійде в якості незвичайного подарунка навіть завсідникам салонів краси. Представниці прекрасної статі, безсумнівно, оцінять його. Ефект від процедури Ароматна і зігріває процедура запам'ятається вам надовго. Після неї ви відчуєте очищення, зміцнення тіла і духу.

Програма масажу:

Масаж всього тіла з використанням сертифікованого масажного масла. Можливе додавання невеликої кількості ароматичної олії, якщо немає протипоказань.

Обмеження: Вік учасників 18-65 років

Медичні протипоказання: пошкодження шкірних покривів, шкірні висипання, інфекційні та вірусні захворювання, злоякісні і доброякісні новоутворення, вагітність.

Інші обмеження / рекомендації: Безпосередньо перед сеансом масажу бажано не вживати їжу і алкоголь.

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти зал…
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Гавайський масаж ломи ломи

1 чол(1) - 90 хв

995 грн