emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас суші та ролів, Київ - Фото

Майстер-клас суші та ролів

Майстер-клас суші та ролівEmozzi

Подарували 3300 разів

Майстер-клас суші та ролів, Київ - Фото

Дійсна до:

!

14.01.2025

Адреса

Київ, вул. Михайла Максимовича (колиш. Онуфрія Трутенка), 3-Г (ст.метро «Васильківська»)

1 чол(1) - 150 хв

500.00 грн

у приміщенні

всесезон

зручний одяг

в групі до 10 учасників

для одного

сертифікат з собою

за попереднім записом

10+

120-180 хвилин

Суші це не тільки смачно і корисно. Це ще й красиво, адже коли вони рівненько виставлені на тарілці, а збоку трохи васабі, створюється просто неймовірна картина. Коли їжа така загадкова і красива, будь-який вечір з такою їжею стає особливим і трішечки магічним. Але не всі ж вміють готувати страви японської кухні. От саме з цим ми запросто допоможемо вам. Майстер клас з приготування найпопулярніших страв японської кухні відкриє вам очі на водорості, рибу і рис. Ви дізнаєтеся всі таємниці японської кухні, та навчитеся готувати такі суші, які неможливо буде відрізнити від приготовлених в фешенебельних ресторанах. Перед уроком ви зможете обрати набір японських страв, які зможете приготувати. На заняття можна приходити з 12 років, тому відвідини кулінарного уроку можуть стати хорошим варіантом для мами з донькою підлітком, адже ви не тільки проведете час разом, але і навчитеся чомусь новому, що тільки укріпить ваші стосунки. 

Вас чекає групове заняття, під час якого ви навчитеся готувати кілька страв японської кухні на вибір. Перед уроком вам нададуть можливість вибрати один з трьох майстер-класів. Майстер-клас №1: рол «Філадельфія», ролл «Каліфорнія», ролл Футомакі «Спайс», хенд рол «Ясай», Гункани з «чукой». Майстер-клас №2: чорний дракон, червоний дракон, зелений дракон, місо суп з шитаки. Майстер-клас №3: рол Тобіко, маки рол з мідіями «Кимчи», обпалений рол, ролл «Боніто», солодкий рол «Темпура» з фруктами.

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таємницею приготування різноманітних страв, рецепти яких народжувалися в самих різних куточках світу.

Головне надбання на кулінарних курсах - розвиток естетичного задоволення від процесу готування. Заняття проходять в сучасних кухнях, повністю оснащених професійним обладнанням і всім необхідним для якісного і приємного навчання.

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таєм…

None
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Майстер-клас суші та ролів

1 чол(1) - 150 хв

500 грн