emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Щоб порадувати того, хто любить гастро-тури та не пропускає жодного фестивалю вуличної їжі, йому варто обрати подарунковий сертифікат на враження з категорії гурман. Саме тут зібрані всі найсмачніші новинки, майстер-класи та походи в ресторани всіх можливих кухонь.

 

Подарунковий сертифікат на враження сам по собі найкращий подарунок зі всіх можливих. Його можна підібрати під будь-яку святкову подію та відштовхуючись від вподобань того, кому ви його збираєтеся вручити.  Краще цього подарунку не можна нічого вигадати. А коли це враження повністю співпадає з вподобаннями – можна сказати, що це дабл комбо та подвійне попадання. Гастро-враження можна подарувати як і коханому чи коханій у вигляді побачення, так і близькому другу чи подрузі. Тому що вибір може це дозволити.

Варіанти подарунків гурману

Подарунковий сертифікат на враження з категорії гурман можна обрати будь-кому. З сертифікатами з цієї категорії можна навчитися готувати смачний чай та продегустувати українську кухню, можна сходити на побачення, або ж відсвяткувати День народження. Кожне враження по своєму особливе. Варіанти для двох стануть гарним варіантом для проведення часу з коханими, а гастро-сертифікати для компанії подарують кілька годин з друзями. Можна обрати дегустацію, вечір в ресторані, або ж варіанти чайних церемоній. З сертифікатами на враження це все можливо. 

Подарунковий сертифікат як ідея для побачення в ресторані

Подарунковий сертифікат на враження можна використати в вигляді ідеї побачення. Особливо актуально це для вражень з категорії гурман, адже тут зібрано багато вражень для двох. Такі сертифікати добре підійдуть в якості подарунка коханому чи коханій, або парі. Серед вражень, що розміщені в цій категорії можна побачити, як і романтичні побачення, як до прикладу «Романтична вечеря для двох» так і різні, так звані цікавинки, які допоможуть розбавити сірі будні, як от «Японська чайна церемонія для двох».

Варіанти сертифікатів:

 • Романтична вечеря при свічках
 • Українська вечеря для двох 
 • Чаювання Піньча  для двох
 • Японська чайна церемонія для двох
 • Чаювання на двох
 • Гун Фу Ча з «чайними діамантами»

Проведений разом час може виявитися найкращим подарунком. В швидкому місті, коли графік життя на стільки завантажений, що часто не можеш знайти час для того, щоб просто набрати номер телефону близької людини, варто знаходити час для того, щоб просто побути разом. З подарунковим сертифікатом на враження ви зможете здійснити просту мрію закоханих – кілька годин без навколишнього світу.

Подарувати гастро-враження для проведення свята

Подарунковий сертифікат на враження з категорії гурман може стати хорошим варіантом для святкування, так як в каталозі є безліч варіантів, які передбачають відвідування компанією. Тому такий подарунок ви можете обрати в якості варіанту проведення свята, якщо знаєте, що людина, якій ви збираєтеся це вручити не має особливих планів на цей день. Також сертифікат на враження може стати подарунком собі, якщо ви стоїте перед вибором, куди йти святкувати День народження чи ювілей. 

Варіанти сертифікатів для компанії:

 • М'ясний сет для компанії
 • Кіновечір для VIP персон
 • Пивна дюжина в ресторані
 • Святкова вечеря в ресторані
 • Спортивний вечір для справжніх фанатів
 • Масала чай
 • Варка чаю на відкритому вогні методом Лу Юя

Обираючи сертифікат, який ви плануєте використати в якості варіанту святкування, зверніть увагу на те, чим би ви хотіли б зайнятися в цей день, адже в особливий день, не хотілося б побачити все те ж, що ти бачиш щодня. Ще одним важливим фактором, на який ви повинні звернути увагу при виборі цього сертифікату є кількість учасників. Подумайте з ким ви хотіли б провести цей день і чи дозволяє обраний сертифікат таку кількість учасників.

Як придбати подарунковий сертифікат в ресторан

Придбання подарункового сертифікату на враження найпростіша справа зі всіх можливих, адже для цього вам навіть з дому не потрібно виходити. Все що потрібно – обрати враження в каталозі та повідомити про це консультанта. Обраний сертифікат ви зможете забрати в зручному місці. Подарунковий сертифікат на враження дасть вам можливість подарувати незабутні спогади, атакою можливістю обов’язково потрібно скористатися.