emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Стоун терапія в чотири руки, Київ - Фото

Стоун терапія в чотири руки

Стоун терапія в чотири рукиEmozzi
Стоун терапія в чотири руки, Київ - Фото

Дійсна до:

!

15.02.2023

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

1 чол(1) - 60 хв

1120.00 грн

всесезон

у приміщенні

за попереднім записом

для одного

зручний одяг

сертифікат з собою

16+

60 хвилин

Основним методом стоунтерапии є масаж холодними каменями. Це унікальна профілактична і загально оздоровлююча процедура, яку можна порекомендувати кожній людині. Адже в умовах постійних стресів, перевтоми, погану екологію та інших «принад» цивілізації поняття «нормальне здоров'я» стає вельми відносним, і кожен з нас має потребу в зміцненні організму і психіки. Кому підійде: Стоунмассаж застосовується не тільки при наявності будь-яких певних захворювань. Це, перш за все, унікальна профілактична і общеоздоравлівающее процедура, яку можна порекомендувати кожній людині. Адже в умовах постійних стресів, перевтоми, погану екологію та інших «принад» цивілізації поняття «нормальне здоров'я» стає вельми відносним, і кожен з нас має потребу в зміцненні організму і психіки. Ефект від послуги: посилення кровообігу і лімфотоку; стабілізація обміну речовин; зміцнення імунної та нервової систем; зняття стресу, усунення негативних психологічних проявів, таких, як дратівливість, підвищена збудливість, невмотивована тривога, стан депресії, апатії і т.д .; м'язова і психологічна релаксація; підвищення м'язового тонусу, еластичності м'язів; усунення болю в хребті, тяжкості в ногах; підвищення здатності організму до виведення шлаків і токсинів.

Програма:

Послуга доступна за попереднім записом. У програмі: Масаж теплими і холодними каменями двома майстрами з використанням сертифікованого масажного масла. Вік від 16 років Медичні протипоказання: пошкодження шкірних покривів, шкірні висипання, інфекційні та вірусні захворювання, злоякісні і доброякісні новоутворення, протипоказання при вагітності від лікуючого лікаря. Безпосередньо перед сеансом масажу бажано не вживати їжу.

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти зал…
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Стоун терапія в чотири руки

1 чол(1) - 60 хв

1 120 грн