emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Стоун терапія для двох, Київ - Фото

Стоун терапія для двох

Стоун терапія для двохEmozzi

Подарували 3 разів

Стоун терапія для двох, Київ - Фото

Дійсна до:

!

28.03.2023

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

2 чол(2-4) - 60 хв

1120.00 грн

всесезон

у приміщенні

зручний одяг

для двох

16+

60 хвилин

Стоунтерапія це приголомшлива методика релаксації і оздоровлення. Стоунтерапия є одним з методів літотерапії. Суть процедури в тому, щоб поєднання температурного впливу і рефлексотерапії впливали на біологічно активні зони тіла. Під час процедури застосовують як охолоджені так і нагріті камені. При чому вони деференцііруются ще й за кольором - чорні гарячі, а білі холодні. І ще дуже важливо для результативності щоб зберігалося певне чергування гарячих холодних і, періодично, кімнатної температури. Гріють в основному вулканічні породи, найчастіше базальти. Вони добре тримають тепло і повільно його «віддають». «Холод» м'які породи, наприклад мармур. За прямо протилежним принципом. Впливаючи на біологічно активні точки на тілі, камені допомагають в лікуванні багатьох захворювань, особливо розлади нервової системи. Неймовірно корисна стоунтерапия при стресах і депресіях.

Програма:

Що входить в послугу: Масаж теплими і холодними каменями з використанням сертифікованого масажного масла. Тривалість: 60 хв. Кількість осіб: 2 Графік роботи: 10: 00-22: 00 СБ України. 10: 00-20: 00, нд. вихідний Замовлення послуги за тиждень до відвідування Обмеження: вік від 16 років Медичні протипоказання: пошкодження шкірних покривів, шкірні висипання, інфекційні та вірусні захворювання, злоякісні і доброякісні новоутворення, вагітність. Інші обмеження / рекомендації: Безпосередньо перед сеансом масажу бажано не вживати їжу і алкоголь.

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти зал…
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Стоун терапія для двох

2 чол(2-4) - 60 хв

1 120 грн