emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Урок верхової їзди для двох, Харків - Фото 1

Урок верхової їзди для двох

Урок верхової їзди для двохEmozzi

Подарували 5 разів

Урок верхової їзди для двох, Харків - Фото 1
Урок верхової їзди для двох, Харків - Фото 2

Дійсна до:

!

26.11.2024

Адреса

Харків, пр-т Науки, 65а

2 чол(2-4) - 60 хв

640.00 грн

спортивний одяг

на природі

всесезон

сертифікат з собою

за попереднім записом

для двох

60 хвилин

Кінні прогулянки це, як відомо прекрасний спосіб провести вихідні. Мало того, практично всі виглядають на коні надзвичайно. Якщо ви жодного разу не пробували покататися на коні - я вам злегка співчуваю. І рекомендую все таки спробувати. Це абсолютно особливе задоволення. І воно не схоже ні на який інший вид поїздок. А те, що ви не вмієте кататися, так це не біда. Інструктори стайні - великі професіонали. Вони навіть самого «зеленого» новачка навчать і ознайомлять з усіма хитрощами і премудростями верхової їзди в дуже простій формі.  

Послуга доступна за попереднім записом. 

Заняття проходить індивідуально з інструктором. Одяг для уроку верхової їзди повинен бути максимально зручним (спортивним) і по сезону. Діти від 8 до 12 років допускаються тільки в супроводі дорослих. До верхової їзди не допускаються клієнти в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння. Біля коней і верхи на коні суворо заборонено курити. 

Кількість учасників

Тривалість

1 година

 

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволить Вам насолоджуватися красою природи і зануритися в казкову красу живих тунелей з різнобарвною листя. Ви поринете в світ нових відчуттів і емоцій благодоря граціозним тваринам, відволічетеся від буденної суєти в Кінному Клубі "Mon Ami".

У КК «Mon Ami» працюють професійні інструктори та адміністратори, які знайдуть індивідуальний підхід до бажань кожного клієнта. Перед кінної прогулянкою / уроком верхової їзди проводиться інструктаж з техніки безпеки, а так само за бажанням нададуть каску для верхової їзди.

Протягом кінної прогулянки Вас буде сопрождать інструктор з верхової їзди, який підкаже як правильно управляти конячкою, щоб прогулянка в Кінному Клубі "Mon Ami" принесла задоволення не тільки Вам, але і не нашкодила тварині.

При виборі уроку верхової їзди, інструктор визначивши рівень Вашої підготовки зможе почати тренування з азів кінного спорту, або допоможе підняти рівень Вашої верхової їзди.

Коні нашого кінного клубу завжди доглянуті і в прекрасній формі. У Кінному Клубі «Mon Ami» є конячки різного зросту і породи, для дорослих і дітей. Вони навчені для роботи як з новачками, так і з досвідченими вершниками.

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволи…

None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Урок верхової їзди для двох

2 чол(2-4) - 60 хв

640 грн