emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Уроки верхової їзди 4 заняття, Харків - Фото 1

Уроки верхової їзди 4 заняття

Уроки верхової їзди 4 заняттяEmozzi

Подарували 9 разів

Уроки верхової їзди 4 заняття, Харків - Фото 1
Уроки верхової їзди 4 заняття, Харків - Фото 2

Дійсна до:

!

04.08.2023

Адреса

Харків, пр-т Науки, 65а

1 чол(1) - 240 хв

1000.00 грн

спортивний одяг

літо

на природі

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

8+

4 години

Кінні прогулянки це, як відомо прекрасний спосіб провести вихідні. Мало того, практично всі виглядають на коні надзвичайно. Якщо ви жодного разу не пробували покататися на коні - я вам злегка співчуваю. І рекомендую все таки спробувати. Це абсолютно особливе задоволення. І воно не схоже ні на який інший вид поїздок.

А то, що ви не вмієте кататися,  це не є біда. Інструктори стайні - великі професіонали. Вони навіть самого «зеленого» новачка навчать і ознайомлять з усіма хитрощами і премудростями верхової їзди в дуже простій формі.

 

Програма:

Послуга доступна за попереднім записом.

Абонемент дає право на 4 індивідуальних уроку по 1 годині. Діти від 8 до 12 років до прогулянки допускаються тільки в супроводі дорослих. Термін дії абонемента 2 місяці.

Графік роботи:

Влітку: з 10:00 - 20:00

Взимку: з 10:00 - 15:00

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволить Вам насолоджуватися красою природи і зануритися в казкову красу живих тунелей з різнобарвною листя. Ви поринете в світ нових відчуттів і емоцій благодоря граціозним тваринам, відволічетеся від буденної суєти в Кінному Клубі "Mon Ami".

У КК «Mon Ami» працюють професійні інструктори та адміністратори, які знайдуть індивідуальний підхід до бажань кожного клієнта. Перед кінної прогулянкою / уроком верхової їзди проводиться інструктаж з техніки безпеки, а так само за бажанням нададуть каску для верхової їзди.

Протягом кінної прогулянки Вас буде сопрождать інструктор з верхової їзди, який підкаже як правильно управляти конячкою, щоб прогулянка в Кінному Клубі "Mon Ami" принесла задоволення не тільки Вам, але і не нашкодила тварині.

При виборі уроку верхової їзди, інструктор визначивши рівень Вашої підготовки зможе почати тренування з азів кінного спорту, або допоможе підняти рівень Вашої верхової їзди.

Коні нашого кінного клубу завжди доглянуті і в прекрасній формі. У Кінному Клубі «Mon Ami» є конячки різного зросту і породи, для дорослих і дітей. Вони навчені для роботи як з новачками, так і з досвідченими вершниками.

Кінний клуб «Mon Ami» - це молодий кінний клуб м. Харкова. Кінні прогулянки і уроки верхової їзди проходять в мальовничому Олексіївському лісі, по його широким листяним алеях, практично в центрі міста. Це відмінний варіант для людей, які не мають можливості витрачати час на дорогу. Протягом усього лісу проходять широкі алеї, що дозволи…

None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Уроки верхової їзди 4 заняття

1 чол(1) - 240 хв

1 000 грн