emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Політ на літаку Cessna Smart, Київ - Фото

Політ на літаку Cessna Smart

Політ на літаку Cessna SmartEmozzi

Подарували 4 разів

Політ на літаку Cessna Smart, Київ - Фото

Дійсна до:

!

19.09.2023

Адреса

Київ, аеродроми Київської області

3 чол(2-4) - 20 хв

3000.00 грн

літо

на природі

зручний одяг

за попереднім записом

сертифікат з собою

для трьох

7+

20 хвилин

до 180 кг

Що можна подарувати, щоб зміцнити стосунки? Проведений разом час стане найкращим подарунком для близької людини, а сильні враження залишаться в пам’яті обох та перетворяться на хороші спогади. Ми вам пропонуємо подарувати вашій близькій людині незабутній час – політ на літаку Cessna 172. Різноманіття можливих програм за тривалістю може вам дозволити обрати варіант, як для того, хто трохи боїться, так і для того, хто хотів би вдихнути на повні груди та цілу годину підкорювати повітря. А за годину польотів з інструктором можна і самому навчитися виконувати віражі за штурвалом літака. Сертифікат на політ на літаку може стати чудовим подарунком для сімейної пари, наприклад, на річницю. Наявність дітей не стане перешкодою, адже дотримуючись вимог на літаку Cessna можна літати з дитиною від 7 років. Такий сімейний відпочинок запам’ятається і дорослим і дітям. Крім польоту вас чекає ще й цікава лекція про літаки та льотну справу, що стане добрим доповненням, та буде особливо цікавою вашій дитині. Захоплююча лекція та політ можуть підштовхнути дитину до вивчення точних наук, адже побачивши на власні очі, як піднімають в повітря, здавалося б, не підйомну машину,  будь-яка дитина захоче дізнатися, як це відбувається, а можливо, навіть захоче вивчати аеродинаміку в майбутньому. 

Варіанти надання емоції

Як проходитиме 20-хвилинний політ на літаку ?

На літовищі вас зустріне пілот та проведе інструктаж з керування літаком, правил безпеки та поведінки в кабіні літака. Після підготовки вас чекає підйом в повітря та 20-хвилинний політ околицями Києва. Також у вас буде можливість покерувати літаком разом з пілотом, якщо у вас виникне таке бажання. 

Які особливості літака Cessna?

Cessna 172 — американський легкий літак масою 736 кг, що випускався компанією Цессна. Вважається найпопулярнішим літаком в історії авіації. З 1956року було збудовано понад 43 000 літаків. Виробництво було зупинено в середині 80-х, але було відновлено в 1996 році з потужнішим двигуном. На сьогоднішній день завдяки прозорій кабіні цей літак являється одним з найкращих варіантів для об зорних польотів. 

Звідки відбувається виліт?

Місце проведення польотів може змінюватись, так як аеродроми знаходяться у 20-250 км від Києва. Конкретне місце проведення уточнювати при активації сертифікату. 

Скільки триватиме політ? 

20 хвилин.

На яку висоту ми піднімемось?

Політ відбуватиметься на висоті 200-500 метрів.

Яку швидкість ми зможемо розвинути в повітрі?

Літак може розвинути швидкість до 200 кілометрів за годину.

З якого віку можна літати на літаку?

Мінімальний вік для відвідування цього враження 7 років.

Яка кількість учасників?

2 людини, з дитиною можливо 3, за умови якщо загальна вага учасників не перевищуватиме 180 кілограм.

Чи є обмеження?

Загальна вага усіх пасажирів не має перевищувати 180 кілограм.

Чи дозволяється пілотовути учаснику?

Літак оснащено системою парного керування. Ви матимете змогу керувати літаком разом з пілотом, але така можливість буде лише в одного учасника польоту.

Коли відбуваються польоти?

Польоти відбуваються по вихідним дням. Для корпоративних клієнтів можлива організація польотів в інші дні.

Умови бронювання послуги?

Послуга доступна за попереднім записом.

При собі обов’язково потрібно мати документи, які підтверджують вашу особу.

Допускається зсув польотів до 2-3-х годин (через погодні умови чи інші причини, що не залежать від пресоналу аеродрому)Варіанти емоції:

Варіанти емоції:

Як проходитиме 30-хвилинний політ на літаку?

На аеродромі вас зустріне інструктор, який розповість правила поведінки на злітному майданчику та проведе інструктаж. Після цього ви підніметеся в повітря, де протягом 30 хвилин зможете оглядати околиці Києва з висоти пташиного польоту. За бажання ви зможете керувати літаком в парі з пілотом.

Як проходитиме 60-хвилинний політ на літаку?

Ви прибудете на аеродром, де досвідчений інструктор проведе вам інструктаж з техніки безпеки. Після цього на вас чекає година польоту на літаку, під час якого у одного з пасажирів буде можливість покерувати.

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політати з «Авіачартер»

  • власниця особисто тестує всю авіатехніку та перевіряє професіоналізм пілотів
  • злети і приземлення здійснюються на сертифікованих летовищах країни
  • контакт з пілотами і летовищами відбувається через Департамент Авіації України
  • маршрути створюються з урахуванням державних вимог

«Авіачартер» пропонує польоти за індивідуально складеними програмами, ознайомчі і оглядові польоти, польоти за маршрутом та польоти з демонстрацією фігур простого, складного і вищого пілотажу. В «арсеналі» компанії є літаки, гелікоптери, планери і гірокоптери. Тимчук особисто гарантує 100% безпеку!

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політати…

None
None
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Політ на літаку Cessna Smart

3 чол(2-4) - 20 хв

3 000 грн