emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Чи здогадуєтеся ви,що  було б ідеальним подарунком до будь-якого свята? Це подарунок враження, а особливо враження, що подарує справжню свободу, враження з категорії польотів. Літаки, пара плани, вертольоти та паратрайки. Таку кількість льотних засобів, як зібрана в цій категорії ви не знайдете ніколи. Тут є навіть такі засоби, про які, ви можливо, ще ніколи не чули. От чи знаєте ви, який літний засіб – це тачка з пропелером та парашутом зверху? Якщо ні, хутко до цієї категорії дізнаватися.

 

Подарункові сертифікати на враження з категорії політ сподобаються всім, хто любить активний відпочинок, драйв, справжню свободу та мріяв підняти в повітря справжній літак або відчути себе капітаном льотного засобу. 

Всі ці нереальні враження зібрані в каталозі інтернет-магазину вражень EMOZZI. Вам потрібно зробити лише кілька кліків мишкою та замовити обране враження. Це швидше, ніж вам здається, а радості від нього буде більше, ніж можна собі уявити.

Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок – то подарунки з категорії політ – це саме те, що ви шукали. Можете бути впевнені в тому, що саме такий подарунок припаде до душі тому, кому ви його вручите.

Варіанти подарунків в категорії польоти

Якщо ви хочете подарувати щось справді незвичайне, обирайте подарунковий сертифікат на враження, особливо на враження з категорії політ, адже емоції від того, як власноруч піднімав літак ніколи не забудуться. Такі подарунки  прийдуть до душі всім. Навіть романтичне побачення можна обрати на літаку або повітряній кулі. Будьмо оригінальними – всім уже давно набридла олдскульна романтика зі свічками.

Чоловіки прийдуть в захват від можливості політати на кукурузнику, або ж можливості політати на вертольоті. 

Для тих, хто ще не зібрався з духом для того, щоб підняти самостійно літак, є стимулятори – копії кабін літака воєнних часів. Тут можна попрактикуватися, щоб не було так страшно потім на справжньому.

А справжнім екстремалам підійдуть стрибки з парашутами, польоти на паратрайках, дельтапланах та планерах. Кожні відвідини льотного заняття – це не лише море емоцій, але і цікаві лекції про льотну справу. Саме тут можна відчути і справжні емоції і розширити кругозір.

Польот у подарунок чоловіку або хлопцю на свято

Чоловіки приходять в захват від техніки. Що подарувати чоловіку, хлопцю або другу на важливу подію? І інтернет-магазині EMOZZI можна знайти безліч варіантів стріляло, машинок, та літаків.  Що обрати залежить від вподобань вашої половинки, але ми впевнені, що жодне з вражень польотів не залишить байдужим. 

Ідеї подарунків для чоловічої аудиторії:

 • Нічний політ на паратрайку
 • Політ на літаку Аміго АІ-10
 • Повітряний кабріолет Quicksilver
 • Оглядовий політ на швидкісному літаку FAETA 
 • Політ на літаку Cessna 
 • Політ в аеро трубі
 • Стрибок з парашутом

Такий цікавий та неординарний подарунок обов’язково припаде до душі та сподобається тому, кому ви його вручите. Важливо звернути увагу на те, що враження з цієї категорії мають безліч обмежень, як і сезонність, такі погодні умови звертайте увагу на них при виборі враження. А найкраще – звертайтесь за консультацією до менеджера, який обов’язково підбере вам те, що підійде, виходячи з ваших побажань. 

Польот - найкращій подарунок коханій дівчині, дружині, сестрі, подрузі на 8 березня, Новий Рік або ювілей.

Шукаєте те, що сподобається вашій дівчині, мамі, сестрі, чи знайомій? Ви вже знайшли це. І це враження, а подарунковий сертифікат – це спосіб того, як це подарувати. Будь-яка дівчина, навіть та, яка полюбляє сидіти вдома та вишивати, прийде в захват від романтики польотів та неба, тому подарунковий сертифікат з категорії політ обов’язково припаде до душі як вашій мамі, так і другій половинці. Більш романтичний жіночим натурам можна обрати «Політ на повітряній кулі», тоді як справжні екстрималки радо піднімуть в повітря літак, або навчаться керувати паратрайком на майстер-класі.

Ідеї подарунків для жіночої аудиторії:

 • Політ на авіасимулятор ТУ-134
 • Політ на авіа тренажері Аеропракт А-22
 • Політ на мотобланіке (планері) L13 
 • Майстер-клас з управління паратрайком
 • Політ на повітряній кулі 
 • Майстер-клас з управління повітряною кулею

Враження в подарунок сподобається всім і кожному, але обираючи такий подарунок зверніть увагу на вподобання дівчини, якій ви збираєтеся його подарувати та на обмеження, які містять сертифікати. Обирайте те, що найкраще підходить характеру дівчини, віку, сферам інтересів. Каталог інтернет-магазину EMOZZI має безліч вражень і ви знайдете саме те, що потрібно. Якщо ж вам здаєтеся, що тут його немає, зверніться до консультанта і він доведе вам, що ви ще не все знаєте про подарунки-враження, а правильне рішення стояло прямо перед вашими очима.

Як придбати подарунковий сертифікат на польоти

Немає нічого простішого придбання подарункового сертифікату. Для цього вам не потрібно виходити з дому, витрачати час на відвідування сотні магазинів та обдумування варіантів, адже каталог інтернет-магазину EMOZZI з усіма найкращими варіантами подарунків уже перед вами. Тут ви зможете обрати подарунок, який припаде до душі та запам’ятається і подарує неймовірні спогади та емоції. Якщо ви сумніваєтеся з вибором, що зрозуміло, адже вибір може вражати, звертайтеся за консультацією і менеджер допоможе вам обрати та оформити замовлення, яке ви потім зможете забрати в зручних для вас спосіб. Ви можете подарувати найцінніше – здійснення мрії. Поспішайте скористатися цією можливістю.