emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас Європейська кухня, Київ - Фото

Майстер-клас Європейська кухня

Майстер-клас Європейська кухняEmozzi

Подарували 25 разів

Майстер-клас Європейська кухня, Київ - Фото

Дійсна до:

!

27.08.2024

Адреса

Київ, вул. Михайла Максимовича (колиш. Онуфрія Трутенка), 3-Г (ст.метро «Васильківська»)

1 чол(1) - 150 хв

500.00 грн

всесезон

у приміщенні

зручний одяг

в групі до 10 учасників

для одного

сертифікат з собою

за попереднім записом

12+

120-180 хвилин

Європейська кухня неймовірно різноманітна, адже  в Європі безліч країн і кожна має свої унікальні кулінарні шедеври. Всі їх хотілося б спробувати і не лише на смак, а і навчитися готувати. Традиції європейської кухні змінюються, в залежності від країни, умов життя, культурних традицій і доступних продуктів. Але загальними рисами європейської кухні вважається велика кількість м'ясних і овочевих страв. Вторинну роль відіграють приправи і соуси, як наслідок характерного бажання зберегти істинний смак компонентів. Але можна помітити також багато спільного в кухнях всіх країн Європи. Наприклад, загальним для європейської кухні є широке і активне використання м'яса та овочів. Так само помітно широке застосування яєць. Вони можуть виступати в смаженому і вареному вигляді.  Осягнути всі ці знання за одне заняття неможливо, тому на уроці ви познаємитеся лише з стравами однієй країни. А яка саме це буде країна ви визначитеся уже безпосередньо перед заняттям. Для вибору вам буде надана Україна, Греція та Грузія. Всі країни дуже цікаві і мають традиційну кухню, яка чимось зовсім не схожа на інші, а щось здається одним і тим самим, тільки іншої форми. Так од здається, що грузинські хінкалі – це знайомі нам з дитинства бабусині пельмені тільки більші, а паста – це звичайні макарони з гарною назвою. Але чи так це все? Дізнайтеся самі, а дізнатися це можна лише спробувавши приготувати різні страви різних європейських кухонь.

Вас чекає групове заняття, під час якого ви навчитеся готувати кілька страв європейської кухні на вибір. Перед уроком вам нададуть можливість вибрати одну з трьох країн,  страву якої ви будете готувати - Грузія, Україна чи Греція. Грузинська кухня - хачапурі по-аджарський, суп харчо, лобіо із стручкової квасолі, чахохбілі з курки або чихиртма, хінкалі з яловичиною, аджапсандал, пиріг з горіховою начинкою. Українська кухня - борщ Український з білими грибами, пампушки з часниковою заправкою, вареники з заварного тіста з м'ясом, вертуни з телятини з салом під м'ясним соусом, котлета по-київськи. Грецька кухня - «спанакопіта» з тіста філо зі шпинатом, сефтедес з телятини сцацікі, Салат з печеного перцю зі смаженою фетою і сьомгою, вологий шоколадний пиріг з оливковою олією і мусом з гарбуза і кураги.

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таємницею приготування різноманітних страв, рецепти яких народжувалися в самих різних куточках світу.

Головне надбання на кулінарних курсах - розвиток естетичного задоволення від процесу готування. Заняття проходять в сучасних кухнях, повністю оснащених професійним обладнанням і всім необхідним для якісного і приємного навчання.

Як організувати кулінарне свято?

Приходьте до нас, про решту ми подбаємо. Кулінар Майстер - це подорож у світ вишуканих страв і захоплюючого процесу їх створення. Навчання в нашій школі є всім, без обмеження по рівню підготовки.

У Кулінар Майстера немає нудних лекцій і непотрібних порад. Разом з шеф-кухарем високого рівня ви познайомитеся з таєм…

None
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Майстер-клас Європейська кухня

1 чол(1) - 150 хв

500 грн