emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Квадро-крос kvadro-cross
1265.00 грн
Київ
1 особа
60хв
Кінна прогулянка Кінна прогулянка
555.00 грн
Київ
1 особа
60хв

Як це працює?

Доступні електронні сертифікати та подарункові сертифікати в яскравих коробках

Докладніше

Готовий набір емоцій - найкращий подарунок!

Його головна перевага полягає в тому, що тобі не доведеться ламати голову над подарунком - власник набору сам вирішить, яку послугу відвідати

Тисни сюди
Тир "Новачок" tir-novichok
920.00 грн
Київ
1 особа
30хв
Класичний масаж Класичний масаж
480.00 грн
Харків
1 особа
60хв

Не любиш обмежень? Збери набір сам!

Тисни на "Збери набір" і дізнайся, як зробивши пару кліків, ти зможеш створити подарунок мрії

Збери набір

Шукаєте подарунок жінці на ювілей? В інтернет-магазині EMOZZI допоможуть вам підібрати ідеальний подарунок, так як це буде незабутнє враження, яке можна підібрати, відштовхуючись від уподобань іменинника. В каталозі послуг ви зможете підібрати подарунок, як і для фаната швидкості, так і для прихильника домашнього дозвілля.

Що подарувати на ювілей жінці? Інтернет-магазин EMOZZI пропонує незабутні подарунки на будь-який смак, Якщо ви не знаєте, що подарувати коханій жінці або подрузі на ювілей, подаруйте їй те, що вона ніколи не зможе забути – емоції та незабутні спогади про враження від них.

Ідеї подарунків на ювілей жінці. Який подарунок подарувати на ювілей?

Ювілей - це день,який повинен запам'ятатися по-особливому і вирізнятися, від всіх відсвяткованих раніше днів народження. Тому і подарунок, яким ви подаруєте близьку людину в цей день повинен бути особливим і незрівняним, таким, що змусить запам'ятати цей день на довгі роки. Як вибрати саме такий? Звичайно ж, дізнавшись інтереси іменинника, а потім, відштовхуючись від них, вибирати враження.

Що подарувати на ювілей коханій жінці?

Ми впевнені, що більше за шопінг жінки люблять лише одне – відвідувати СПА центри, тому і найкращий подарунок має бути таким же. Але без відходу від шаблонності ми теж ніяк не зможемо, тому ми пропонуємо вам подарувати вашій подрузі не звичайний масаж, а психосоматичний. Фізичне здоров'я важливо, але не менш важливо здоров'я енергетичне. Хронічне напруження, в якому знаходиться людина, блокує енергетичні потоки, що лежать в основі сильних емоцій. Існуючий захисний панцир не дає можливості людині пережити позитивні емоції, спотворюючи і обмежуючи почуття. І більшість людей навіть не усвідомлюють, що вони зіткнулися з цією проблемою. Тому такий подарунок, буде до речі всім.

Що подарувати на ювілей активній жінці?

Фізичне навантаження нині - на вагу золота. Але важливо, що і задоволення від цього отримувати можна було. В цей момент нам варто подумати про йогу. Тим більше, коли є «Антігравіті йога». Вона ж «Флай Йога» і «Йога в гамаку». Такі комплекси вправ дозволяють знайти гармонію і спокій душі одночасно з кубиками преса і біцепсами. Чудовий подарунок для жінка, яка любить слідкувати за собою та активний відпочинок.

Що подарувати на ювілей творчої жінці?

Творчим людям потрібно дарувати можливість розвивати свої здібності – вивчати нові техніки та види мистецтва. Саме такий подарунок вони неодмінно оцінять. А знаєте,яке мистецтво стають забувати? Мистецтво розмальовування скла – вітражний розпис - техніки декорування скляних поверхонь, що застосовується також і для промальовування деяких елементів малюнка при виготовленні вітражів або створення оригінальних скляних картин. Красу виробів створених з використанням цієї техніки складно з чимось порівняти, та й навіщо порівнювати, якщо можна зробити. Майстер-клас з віражного розпису стане прекрасним подарунком для творчої жінки.

Секрет успіху подарункового сертифіката на ювілей

Чому подарунковий сертифікат - це саме те, що потрібно? Подарунковий сертифікат на враження  можна вважати універсальним подарунком, адже його можна підібрати всім і абсолютно з будь-якого приводу. Окрім цього, це ще й дуже оригінально та нестандартно.