emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Майстер-клас з керування яхтою Тримаран, Київ - Фото

Майстер-клас з керування яхтою Тримаран

Майстер-клас з керування яхтою ТримаранEmozzi

Подарували 15 рази

Майстер-клас з керування яхтою Тримаран, Київ - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.12.2021

Адреса

Київ, вул. Прирічна, 30

2 особи - 180 хв

1350.00 грн

літо

на природі

спортивний одяг

сертифікат з собою

за попереднім записом

для двох

для компанії

10+

3 години

Для новачків та любителів, що бажають навчитись судноводінню, стане у нагоді сертифікат на Майстер-клас з управління вітрильною яхтою «Тримаран». За 3 години, проведені на палубі судна, учасники майстер-класу отримають унікальний урок від досвідченого тренера з вітрильного спорту, майстра спорту України. 

Інструктор не тільки поетапно пояснить усі важливі елементи управління яхтою, але й, повністю тримаючи ситуацію під контролем, передасть керування судном у руки учнів. Відчути себе в ролі рульового чи шкотового, визначати силу та напрямок вітру, робити кілька видів поворотів, лавірувати — далеко не все, чого навчаться учасники майстер-класу. Швидкий «Тримаран» подарує дозу адреналіну та відчуття польоту над водою, примусить бути активними усіх, хто потрапив на його борт, та подарує яскраві враження від уроку.

Вітрильна яхта «Тримаран»

Швидкохідна відкрита вітрильна яхта «Тримаран» - багатокорпусний спортивно-туристичний  швертбот з підвісним двигуном та низьким бортом (близько 20 см над водою). Яхта збудована в 1982 році. Має довжину 6 м, що дозволяє комфортному перебуванню на борту капітана та 2-3 пасажирів. Потужність двигуна судна — 1,2 к.с.

Капітан — майстер спорту України з вітрильного спорту, досвідчений шкіпер.

Програма

  • Зустріч з інструктором на території яхт-клубу
  • Інструктаж з техніки безпеки та ознайомлення з правилами поведінки на яхті
  • Участь учасників заняття в підготовці яхти до виходу під вітрилами
  • Урок з інструктором з судноводіння; індивідуальний підхід до навчання кожного учасника
  • Під час проведення майстер-класу його учаснику матимуть час на перекус
  • Повернення в порт, за бажанням – допомога капітану прибрати вітрила

Що входить у вартість

Аренда яхти, майстер-клас з інструктором з судноводіння

Тривалість враження

180 хвилин

Кількість учасників

від 2 до 4 осіб

Що брати з собою

Сертифікат EMOZZI, їжа та напої (за бажанням)

Форма одягу

Зручний одяг згідно погоди, з урахування її погіршення. Додатково бажано мати захист від дощу та вітру та одяг на випадок намокання. Взуття зі світлою підошвою без підборів, що не буде забруднювати палубу

Умови бронювання послуги

Послуга надається за попереднім записом. Опади та сила вітру впливають на проведення подібних занять, тож можуть призводити до зміни дня проведення майстер-класу

Обмеження

Вік учасників від 10 років

Сезонність

Від початку травня до кінця жовтня, залежно від погодних умов

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить майстер-класи з керування яхтами різних типів, навчаючи азам судоводіння новачків та даючи нові знання та досвід любителям яхтингу. Для тих, хто мріє про розслаблений відпочинок без метушні, турботливі шкіпери теж мають що запропонувати: спокійні прогулянки водами Дніпра на білосніжній затишній палубі.

Доглянуті комфортні яхти команди Yacht Team ходять найцікавішими маршрутами поблизу Києва: до островів Ольжин, Великий та Козачий, прогулюються Київським водосховищем, демонструють пасажирам прибережні принади столиці та області.

Великий вибір яхт з різними технічними характеристиками дозволяє знайти найкращу для кожного конкретного випадку: для романтичної прогулянки на двох, для вечірки з друзями чи для незвичного виїзного корпоративу, для короткотривалого відпочинку чи для подорожі на цілий день.

Безпека, комфорт і задоволення кожного, хто звертається до Yacht Team, — важливі показники робити команди.

Yacht Team — професійна команда яхтсменів, закоханих у свою справу та готових передати цю любов іншим. Більше 5 років досвідчені шкіпери приймають виклик та беруть на себе організацію відпочинку на вітрильних човнах для людей з різними смаками. Yacht Team влаштовує спортивні перегони-регати для азартних компаній колег та друзів. Проводить ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Майстер-клас з керування яхтою Тримаран

2 особи - 180 хв

1 350 грн