emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Як вибрати простий. ефектний та елегантний подарунок, який буде радувати іменинника знову і знову? Вірне рішення - запропонувати щасливцю або щасливиці Фонтан Емоцій 3-в-1! Цей презент містить одразу декілька сертифікатів, упакованих до яскравого дизайнерського конверт, за якими можна відвідати одразу три різні активності!Залежно від міста, до Фонтанів Емоцій включено різні програми, яки припадуть до душі як чоловікам, так і жінкам. Заняття йогою, релаксуючий массаж та приємний фіш-пілінг принесуть радість чарівним жінкам, а майстер-класс стрільби, гонки на картодромі та ігрову сессію у шоломі віртуальної реальності оцінять чоловіки.

Ще одна з переваг Фонтану Емоцій - можливість радувати адресатів різного віку. Фонтан Емоцій 3-в-1 для Пані оцінить як дівчинка 10 років, так і солідна жінка. А Фонтан Емоцій 3-в-1 для Пана стане у нагоді як школяреві, так і мужньому чоловікові. Фонтан Емоцій стане відмінним рішенням для будь-якого свята - 8 березня, Дня захисника України або Дня Збройних Сил, ювілею, дня народження чи іменин. 

Що подарувати мамі, подрузі, сестрі, колезі, коханій дівчині на ювілей, День народження чи 8 березня? Кращим подарунком стане «Фонтан Емоцій для Пані» - набір вражень, які залишаться в пам'яті на все життя і допоможуть втілити найпотаємніші мрії. Такий сертифікат ідеально підійде для молодої дівчини і жінки старшого віку.

Що подарувати найкращому другові, брату, батьку, бізнес-партнерові або колезі по роботі? Унікальний презент пропонує зробити інтернет-магазин EMOZZI. Критерієм вибору дарунків має бути оптимальне поєднання ціни та якості, їх унікальність і можливість приємно здивувати ювіляра або іменинника.

Саме такі презенти пропонує інтернет-магазин EMOZZI, де представлені готові набори і «Фонтани Емоцій» для людей різного віку, статусу і інтересів. За прийнятну вартість ви придбаєте ексклюзивний подарунковий сертифікат – запрошення на яскраву подію або незабутню пригоду. Такий трендовий подарунок допоможе розкрити творчий потенціал винуватця торжества, втілити його мрії і найпотаємніші бажання до життя.