emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

ЦирюльникЪ, Barbershoр

«ЦирюльникЪ» - це мережа ретро-барбершопів у Києві та Київській області, яка працює за основами традиційної школи мистецтва догляду за чоловічою красою. Тут можна замовити стрижку, королівське бриття, моделювання бороди, камуфляж сивини, манікюр, педикюр, масаж… Також тут можна придбати засоби по догляду від професійних світових виробників чоловічої косметики.

Але це ще не все! «ЦирюльникЪ» виконує роль місця, де можна не лише привести себе в порядок, а й розслабитись. Це справжній чоловічий клуб з класичними інтер’єрами, де можна випити віскі/кави/коньяку, познайомитись та поспілкуватись із цікавими людьми про ігри, подорожі, техніку, новинки та суто чоловічі теми, або ж просто від душі пограти на Play Station! 

Майстри використовують для стрижки машинки та леза, а не звичайні ножиці. Чистота та безпека гарантуються. Всі інструменти обробляються після кожного клієнта і зберігаються у стерильних боксах. Барбери «ЦирюльникЪ» проходять навчання та підвищення майстерності в Академії «ЦирюльникЪ Вarbershoр», а також у майстрів світового рівня, таких як Микола Воронін, Алан Бік, Микола Генералов та інші. 

ТОП-5 причин обрати сертифікат в «ЦирюльникЪ Вarbershoр»

  1. ПРОФЕСІЙНІСТЬ – тут працює 80 топових барберів, які систематично проходять навчання та підвищення кваліфікації, і стрижуть знаменитостей!
  2. АТМОСФЕРА – завітавши одного разу, вже не захочеться стригтись в інших місцях
  3. ДОСТУПНІСТЬ – у мережі 11 салонів в різних куточках Києва та Київської області, і планується ще більше
  4. КОМФОРТ – зручні диванчики, цікаві журнали, музика у стилі ретро, Play Station та славнозвісний Hankey Bannister, які перетворять похід до барбершопу на приємний відпочинок від щоденних турбот. 
  5. Девіз мережі барбершопів «ЦирюльникЪ»: «Стрыжем Бреим Налываем». Welcome to the club! 

«ЦирюльникЪ» - це мережа ретро-барбершопів у Києві та Київській області, яка працює за основами традиційної школи мистецтва догляду за чоловічою красою. Тут можна замовити стрижку, королівське бриття, моделювання бороди, камуфляж сивини, манікюр, педикюр, масаж… Також тут можна придбати засоби по догляду від професійних світових…