emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Творча Кухня, арт-студія

«Творча кухня» - це розвинена мережа арт-студій Києва, що вже понад 8 років допомагає кожному бажаючому вийти за рамки своїх можливостей і розкрити себе в натхненні, творчості та свободі. А чималий вибір форм занять для людей будь-якого віку та запропоновані різні види художньої діяльності дають можливість самовиразитись навіть найвибагливішим студійцям.

«Творча кухня» об'єднала відомих досвідчених художників, гончарів, скульпторів із вищою або іншими видами художньої освіти. Основна мета цих викладачів-професіоналів - робити мистецтво доступним кожному, одночасно тримаючи на висоті планку якості знань і умінь, отриманих на творчих уроках, майстер-класах та курсах.

Рівень викладання у студіях підтверджується і тим фактом, що роботи деяких студійців успішно продаються по всьому світу. Ці шедеври стають прикрасою приватних колекцій і виставкових залів, а їх талановитими авторами пишається «Творча кухня».

Для зручності та комфорту відвідувачів усі майстерні мережі арт-студій розташовані в близькій доступності від станцій метро та великих транспортних розв'язок і працюють 7 днів на тиждень.

Впевнено можна сказати, що Роберту Окопову, який заснував «Творчу кухню», вдалося здійснити свою мрію та створити чудовий простір, де вільно взаємодіють художники-викладачі та учні будь-якого віку, умінь і статусу. Тут не тікають від проблем у творчість, а завдяки творчості досягають душевної гармонії.

«Творча кухня» - це розвинена мережа арт-студій Києва, що вже понад 8 років допомагає кожному бажаючому вийти за рамки своїх можливостей і розкрити себе в натхненні, творчості та свободі. А чималий вибір форм занять для людей будь-якого віку та запропоновані різні види художньої діяльності дають можливість самовиразитись навіть найвиба…