emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

SDrive, автоводіння

Sdrive - школа контраварійної підготовки, що розташована на автодромі «Чайка». Своє існування вона розпочала в 2017 році, однак у цій сфері команда професіоналів разом вже більше 7 років. За час свого існування центр підготовки встиг набути популярності та заслуженої довіри сотень простих автолюбителів і титулованих автогонщиків. Завдяки великому вибору видів уроків, що мають різну мету - від навчання початківців азів водіння, до тонкощів керування автівкою в найскладніших передаварійних та екстремальних ситуаціях і в складних кліматичних умовах, - реальний результат отримає кожен, хто довірився досвідченим інструкторам Sdrive.

Професійний підхід водіїв-інструкторів до навчання підтверджений сертифікатами Автомобільної Федерації України. До того ж Sdrive є членом Міжнародних організацій: British Safety Council і Rospa. Весь командний склад автодрому має професійну спортивну ліцензію водія, і всі викладачі-інструктори акредитовані МВС України. Турбуючись про безпеку тих, хто довірився центру підготовки, особливу увагу в Sdrive приділяють стану автомобілів, на яких відбувається навчання, і підбору авто для конкретного уроку та рівня майстерності учня.

Заняття в Sdrive відбуваються на 5 зручних закритих локаціях автодрому «Чайка», включаючи найбільший тренувальний майданчик. Великий плюс до якості навчання та особистого комфорту кожного учня - можливість вибору місця для тренування, індивідуальний підхід та гнучкий графік відвідування центру.

Драйв, професіоналізм і безпека - три кити, закладених в основу роботи Sdrive.

Sdrive - школа контраварійної підготовки, що розташована на автодромі «Чайка». Своє існування вона розпочала в 2017 році, однак у цій сфері команда професіоналів разом вже більше 7 років. За час свого існування центр підготовки встиг набути популярності та заслуженої довіри сотень простих автолюбителів і титулованих автогонщиків. Завдя…