emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Release, мережа квест-кімнат

Release, мережа квест-кімнатфото

Release започаткували в місті Одеса у 2015 році. За цей час було створено 3 кіноквести за мотивами всесвітньо відомих фільмів: «Ігри розуму», «Іспит» і «Втеча з Шоушенка». Нещодавно компанія продублювала дві локації у Києві та почала активне будівництво третьої. Сценарії movie quest розробляються справжніми фанатами кіношедеврів, тому окрема увага приділяється деталям і внутрішньому оформленню. На період гри видається одяг та тематичні предмети для кожного гравця.

Цікаві факти про Release

  • співпрацювали з Anex Tour, BeOm Design
  • проводили ігри для IT-компаній Ciklum і Provectus
  • партнери з КМБ і Битвою Корпорацій

Компанія гарантує логічні і продумані ходи, реалістичну атмосферу та повне занурення у сценарій. Квести ведуть уважні і кмітливі ведучі, тому щоб отримати підказку учасникам не доведеться кожен раз розповідати, який етап вони вже пройшли. По закінченню гри друзям вручать роздруковані фото гравців в середині локації.

Release започаткували в місті Одеса у 2015 році. За цей час було створено 3 кіноквести за мотивами всесвітньо відомих фільмів: «Ігри розуму», «Іспит» і «Втеча з Шоушенка». Нещодавно компанія продублювала дві локації у Києві та почала активне будівництво третьої. Сценарії movie quest розробляються справжніми фана…