emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Atmasfera 360, планетарий

ATMASFERA 360 - найсучасніший цифровий сферичний кінотеатр у Києві, що вже більше 7 років запрошує глядачів до перегляду фільмів у новому повнокупольному форматі зображення.

Здійснити романтичне побачення під зоряним небом, відправитись у фантастичні подорожі крізь простір та час, піддатись впливу гіпнотизуючих оптичних ілюзій та чаруючої музики, затамувати подих, дивуючись створінням підводного світу, побачити звичні речі під незвичним кутом зору, зазирнувши в їх середину, — усе можливо з ATMASFERA 360. Пізнавальні фільми та розважальні шоу на всі смаки повністю занурюють у світ захоплюючих спецефектів та надають відчуття присутності, дарують справжні емоції та незабутні враження.

Різноманітність тематики та жанрове розмаїття сферичних фільмів надають широкий вибір навіть найвибагливішим глядачам різного віку.

ATMASFERA 360 активно підтримує принципи навчання через розвагу. Тому влаштовує дітям різного віку демонстрацію яскравих освітніх кінороликів з різних галузей науки. Чудова комбінація незабутніх вражень і незвичної подачі освітньої інформації дають найкращий ефект для навчання та розвитку юних глядачів.

За допомогою системи проекторів зображення виводиться на екран-купол з оглядом 360 градусів. Відео охоплює присутніх у залі з усіх боків. Під впливом цієї сучасної цифрової магії здається, що знаходишся всередині подій і все відбувається насправді. Всі ефекти - об'ємні, відчуття - достовірні, враження - приголомшливі!

ATMASFERA 360 - найсучасніший цифровий сферичний кінотеатр у Києві, що вже більше 7 років запрошує глядачів до перегляду фільмів у новому повнокупольному форматі зображення.

Здійснити романтичне побачення під зоряним небом, відправитись у фантастичні подорожі крізь простір та час, піддатись впливу гіпнотизуючих оптичних ілюзій та чаруючої музики,…