emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Майстерня Карамелі Харків

Майстерня карамелі працює з 2013 року і з того часу її клієнти насолоджуються унікальними солодощами ручної роботи. Всесвітня асоціація ласунів та Товариство дбайливих батьків відзначило якість в вишуканий смак продукції майстерні. Особливість виготовлених солодощів у тому, що для цього використовують лише натуральні продукти, а саме цукор, патока і витяжка фруктів. При цьому в солодощах немає жодних ароматизаторів чи барвників.

Компанія пропонує своїм гостям

  • власну продукцію, включаючи карамель, льодяники, щербет, желейні цукерки та інші солодощі, виготовлені за замовленням
  • відвідування майстер-класів на території майстерні, а також екскурсію по фабриці 
  • відвідування виїзних майстер класів

Створення солодощів у Майстерні карамелі – це справжня вистава, адже гості компанії можуть спостерігати весь процес виготовлення і навіть самостійно прийняти участь у приготуванні унікальних цукерок із карамелі.  Це чудова можливість гарно провести час самостійно, чи зі своєю сім’єю. Адже відвідати майстер-класи з виготовлення солодощів можуть діти та дорослі. 

Майстерня карамелі працює з 2013 року і з того часу її клієнти насолоджуються унікальними солодощами ручної роботи. Всесвітня асоціація ласунів та Товариство дбайливих батьків відзначило якість в вишуканий смак продукції майстерні. Особливість виготовлених солодощів у тому, що для цього використовують лише натуральні продукти, а саме цукор, патока…