emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Замкнені, квест-кімнати

«Замкнені» - це найбільший квест-оператор в Україні. В його портфелі більше 30 квест-кімнат у Києві, 12 кімнат в таких містах як Харків, Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, квест-кімнати у Польщі. Крім того, мережа розширюється, ведуться переговори з партнерами. Першу квест-кімнату було відкрито у 2014 році співзасновниками Віталієм Безкровним, Яною Кононенко, Наталяєю і Олександром Шевченками. Тоді квест-кімнати здобули велику популярність, яку мають і досі. 

Ціль для гостей квест-кімнати – знайти спосіб вийти з квест-кімнати, наповненої загадками та головоломками. Ціль мережі «Замкнені» - зробити так, аби квест вам запам’ятався!

Саме «Замкнені» відкрили найперший в Києві віртуальний квест, який відбувається завдяки технології віртуальної реальності у шоломі Oculus Rift і технології захоплення рухів Leap Motion. Наразі формується франшизна мережа з напрямку «Віртуальна реальність». У 2015 разом з Mystery Play було створено масову гру «Втеча із Шоушенку». 

ТОП-3 причини обрати квести від «Замкнені»

  • Кожен квест детально пророблений сценаристами та випробуваний на сотнях гостей - адже для цього залучаються цілі групи сценаристів, задачею яких є передбачити ходи клієнтів та підготувати зрозумілі підказки! 
  • Квест-кімнати обладнані за останнім словом техніки - для цього використовуються найновіші інженерні та IT-розробки, а саме спеціальні шпигунські девайси та різноманітні датчики. 
  • Компетентний персонал – ввічливі, доброзичливі оператори здатні зробити гру захопливою, а настрій – кращим.

І наостанок БОНУС!  Заклади мережі «Замкнені» можна знайти в будь-якій частині міста Києва, що також додає їм доступності. Спробуйте зіграти!

«Замкнені» - це найбільший квест-оператор в Україні. В його портфелі більше 30 квест-кімнат у Києві, 12 кімнат в таких містах як Харків, Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, квест-кімнати у Польщі. Крім того, мережа розширюється, ведуться переговори з партнерами. Першу квест-кімнату було відкрито у 2014 році співзасновниками Віталієм Безкр…