emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Імідж-студія Zima Style

Успішним і популярним в Україні бренд Zima style став завдяки одному з найкращих стилістів і технологів України, неодноразового призеру багатьох міжнародних і українських чемпіонатів з перукарського мистецтва, сертифікованому судді України Сергію Зимі. Також Сергій відомий своєю «надшвидкісною» стрижкою за 7-10 хвилин. Йому вдалося зібрати в одному місці команду найкращих фахівців і професіоналів своєї справи. Сергію довіряють створення свого образу такі знаменитості як Ольга Сумська, Анастасія Приходько, гурт Real’O, Маргарита Січкар. Бренд весь час розвивається і дивує своїх клієнтів чимось новим і по-справжньому прогресивним в світі моди.

В імідж-студії Zima style Ви зможете скористатися такими послугами:

  • Перукарські послуги;
  • Манікюр, покриття гель-лаком;
  • Лазерна епіляція;
  • Послуги бровіста, візажиста, барбера.

Zima style - це не тільки стильне, але і по-домашньому атмосферне місце, в якому Ви без роздумів можете довіритися професіоналам і створювати разом з ними круті виграшні для Вас образи!

Успішним і популярним в Україні бренд Zima style став завдяки одному з найкращих стилістів і технологів України, неодноразового призеру багатьох міжнародних і українських чемпіонатів з перукарського мистецтва, сертифікованому судді України Сергію Зимі. Також Сергій відомий своєю «надшвидкісною» стрижкою за 7-10 хвилин. Йому вдалося зіб…