emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Chernykh Arts, Арт Студія

Chernykh Art - це місце, де створюються нешаблонні предмети декору, такі як авторські ляльки із пластику та різьблені сувенірні свічки. В арт-студії можна випити чашечку кави та неспішно обрати готові вироби. Або, відвідавши майстер-клас, навчитися самостійно виготовляти дивовижно красиві свічки, які стануть оригінальним подарунком для колег, друзів, родичів та окрасою будинку чи квартири.  

Студію заснувала у 2017 році Світлана Черних. Задовго до цього, в 2014, після безуспішних пошуків оригінальних та недорогих декоративних предметів інтер’єру для свого дому, вона сама почала створювати текстильні іграшки. Потім було захоплення виробництвом ляльок із пластику, що запікається та твердішає. Згодом додалось ще одне хобі - виготовлення унікальних різьблених свічок ручної роботи. Логічним продовженням розвитку свічної та лялькарської майстерні стало відкриття майстер-класів для новачків. Світлана залюбки ділиться з дітьми і дорослими своєю майстерністю та досвідом. Увесь необхідний інвентар та матеріали є в студії, тому нічого додатково не потрібно з собою брати. Все це в сукупності робить майстер-клас простим і доступним навіть тим, хто ніколи не працював із парафіном.

ТОП-3 причини обрати майстер-клас від Chernykh Art

  • Компетентний супровід майстра з великим досвідом педагога
  • Атмосфера творчості та любові до нешаблонних та диковинних предметів інтер’єру
  • Студія забезпечує всім необхідним інвентарем та якісними матеріалами

Chernykh Art - це місце, де створюються нешаблонні предмети декору, такі як авторські ляльки із пластику та різьблені сувенірні свічки. В арт-студії можна випити чашечку кави та неспішно обрати готові вироби. Або, відвідавши майстер-клас, навчитися самостійно виготовляти дивовижно красиві свічки, які стануть оригінальним подарунком для колег, друз…