emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Be Together DRUM CIRCLE

Be Together Drum Circle – компанія з організації майстер-класів та тренінгів із гри на етнічних барабанах. У її арсеналі Ви знайдете найвідоміші африканські, арабські, латиноамериканські, кубинські, індіанські барабани: джембе, дарбука, думбек, бонг, шейкер, тамбурин, трикутник, маракас, каубел, гуїро та багато інших. Студію відкрив у 2010 році Денис Давидюк, професійний барабанщик та ведучий майстер-класів із гри на барабанах. Be Together Drum Circle регулярно організовує інтерактивні барабанні кола для співробітників Coca Cola, Nestle, Philips, Lifecell, Bosch, British American Tobacco, TEZ tour, Danone Ukraine, Сarlsberg, British Council, Ciclum, Сisco, Zara, VISA, телеканал Украина, FoodEx, СушіЯ та багатьох інших. 

ТОП-5 причин обрати гру на барабанах від Be Together Drum Cirсle

  • Компанія має досвід проведення більш ніж 400 майстер-класів, де взяло участь від 1 до 350 учасників
  • Забезпечення комфортної, невимушеної обстановки на майстер-класах
  • Віртуозне управління процесом створення музики
  • Неймовірна кількість позитивних відгуків від учасників
  • Зручне місце розташування: 5 хвилин пішки від Контрактової площі

Разом з Be Together Drum Cirсle Ви гарантовано

  • Освоїте основи гри на барабані та зможете зіграти кілька етнічних ритмів
  • Отримаєте від гри максимум задоволення!

«Барабанне коло – найбільш демократичне музичне явище. Тут однаково цікаво і професіоналам, і людям, які вперше взяли інструменти в руки. Етнічні барабани – прості ударні інструменти. Грати на них зможе кожен!»

Засновник Be Together Drum Circle 
Андрій Давидюк

Be Together Drum Circle – компанія з організації майстер-класів та тренінгів із гри на етнічних барабанах. У її арсеналі Ви знайдете найвідоміші африканські, арабські, латиноамериканські, кубинські, індіанські барабани: джембе, дарбука, думбек, бонг, шейкер, тамбурин, трикутник, маракас, каубел, гуїро та багато інших. Студію відкрив у 2010 р…