emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Дитяча фотозйомка Дитяча фотозйомка, Дніпро - Фото
2000.00 грн
Дніпро
3 чол(2-4)
60хв
Гольф 4 заняття Гольф 4 заняття, Київ - Фото
2860.00 грн
Київ
1 чол(1)
240хв
Пейнтбол Smart paintball-for-6-people-smart-kharkov
1980.00 грн
Харків
6 чол(5…)
180хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Шукаєте подарунок дорогій вам людині на Новий Рік, ювілей, День святого Валентина, 8 березня або 14 жовтня? Чудова пропозиція – абонемент до фітнес-центру, спорт-клубу, басейну, студії танців. Такий універсальний подарунок порадує винуватця торжества і внесе різноманіття в його життя. Можна вибрати абонемент на певний період часу за участю різних фахівців і педагогів. 

Перед тим як купити подарунковий сертифікат, варто дізнатись більше про вподобання та смаки отримувача дарунку. Придбанням універсального сертифікату (наприклад, на курси йоги чи стретчингу) ви, можливо, втілете давню мрію та сокровенне бажання, дасте дорогій людині шанс стати гедоністом та отримувати задоволення від кожного моменту, кожного власного життєвого рішення!

Переваги абонемента у подарунок

Абонементом прийнято вважати документ, який дає право на обслуговування в спеціалізованій установі. Це може бути басейн, кінотеатр, бібліотека, школа творчості, фітнес-клуб, розважальний центр. Договір, за яким можна тривалий час отримувати певні послуги має великі переваги. Оптимальна вартість і стабільність приваблюють багатьох клієнтів. Можна вибрати катання на роликах або ковзанах, гольф-клуб, школу бойових мистецтв, плавання в басейні або заняття в тренажерному залі. Такі подарунки завжди корисні і актуальні, оскільки дозволяють вирішити безліч завдань і багато чого навчитися.

Найпопулярніші абонементи

Якщо ваша подруга, сестра, колега по роботі або кохана дівчина мріє мати ідеальну форму і виглядати приголомшливо, то найкращим подарунком стане «абонемент до тренажерного залу». Можна придбати за вигідною ціною фітнес-програму на 1, 6 або 12 місяців. До неї входять групові заняття фітнесом та аквааеробіка. Важливим є те, що процес відновлення фігури проходить під наглядом фахівців, які радять, як правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя. До послуг відвідувачів висококваліфіковані лікарі: фізіотерапевти, невропатологи, дієтологи, мануальні терапевти, кардіологи та фахівці з ЛФК. За бажанням можна вибрати інструктора ЛФК, методиста по тайцзіцюань і цигун-терапії. Не менш затребуваним є абонемент до клубу, де є розкішні танцювальні зали і працюють професійні хореографи. Безпрограшний і універсальний подарунок – абонемент до басейну, де можуть плавати не тільки дорослі, а й діти.

Як придбати абонемент?

Купити абонемент сьогодні дуже просто і вигідно. Досить зробити пару кліків на сайті інтернет-магазину EMOZZI, і вам доставлять сертифікат у зручний для вас час за обраною адресою. Це найкращий подарунок на день народження і весільний ювілей, Різдво і 8 березня. Залежно від віку, інтересу і статусу винуватця торжества можна вибрати презент з будь-якої категорії на будь-який смак і достаток. Універсальними подарунками за правом вважаються абонементи, оскільки вони придатні для людей різної статі і віку, дозволяють взяти участь у корисних активних і динамічних заходах.