emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Капоейра Капоейра, Київ - Фото
370.00 грн
Київ
1 чол(1)
180хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Дайвінг Дайвінг, Київ - Фото
870.00 грн
Київ
1 чол(1)
150хв
Джампери Джампери, Київ - Фото
300.00 грн
Київ
1 чол(1)
90хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір
Мотузкове місто rope-city-kharkov
150.00 грн
Харків
1 чол(1)
60хв

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Бачити рідну людину усміхненою і позитивною мріє кожен з нас. Але чому багато хто продовжує дарувати банальні подарунки? Невже не вистачає фантазії запропонувати щось особливе і вражаюче? Психологи в один голос говорять про те, що запам'ятовується не окремо взятий предмет і презент, а відчуття, які він несе. Відчуття і емоції - головні «фішки», які мають значення при виборі подарунка.

Величезний світ пригод, який заряджає позитивними емоціями, представлений в інтернет-магазині подарунків. Найкращі відчуття в подарунок - ті, про які близька вам людина мріяла з самого дитинства. Це може бути бажання виступити на сцені або побути фотомоделлю, керувати літаком або парити під куполом парашута. Тепер все це реально - такий подарунок легко піднести рідній людині, від нього він відчує максимальний вибух емоцій і флюїди радості!

Занурення в відчуття - оригінальний презент

Ваш близька людина має здібності і таланти, але поки не реалізував їх? Подарунковий сертифікат пропонує дивовижні і неординарні ідеї для самореалізації, в числі інших:

  • Майстер-класи з кулінарії - італійська, європейська, іспанська кухня, приготування капкейков і макарунів, майстер-клас з приготування бургерів.
  • Навчання майстерності фотографування, живопису, пісочної анімації.
  • Урок капоейри, вокалу, танців.
  • Декор скляної поверхні, батик - розпис шовкової хустки.
  • Урок гончарства, декупаж по канві.
  • Курс Петриківського розпису.

У вас є можливість вибрати з каталогу саме те, що хотіла винуватиця або винуватець торжества. Заняття творчістю розвивають, піднімають настрій і допомагають втілити мрію в життя!

Відчуття екстриму - тільки для справжніх чоловіків

Сильні світу цього з радістю насолодяться незабутнім відпочинком і екстремальними захопленнями. Прокат модних автомобілів, курс екстремального водіння оцінять справжні автолюбителі. Картинг, заїзд на спортивному баггі, прогулянка на квадроциклах, верхова їзда - універсальні подарунки для чоловіка. Політ на вертольоті, літаку і повітряній кулі приємно порадують і здивують навіть самого вимогливого молодого чоловіка.

Усі найкращі відчуття - дітям!

Подаруйте нові емоції дітям завдяки презентам-враженням: уроки гончарного мистецтва, кулінарний майстер-клас, політ на троллеї і монорейці, майстер-клас батута, декор скляної поверхні, фотосесія, курс великого тенісу. Популярністю користуються спортивні та творчі напрямки подарунків.

Всі без винятку захочуть насолодитися відпочинком в горах або цікавою екскурсією по місту. У каталозі представлені також універсальні презенти - готові набори, з ними вибір послуги буде за винуватцем торжества.

Відтепер можна дарувати емоції легко і без особливих зусиль, так як все, що необхідно від вас - це замовити сюрприз, а компанія EMOZZI організовує все, як потрібно, про все домовиться! Так ви чудово зміцните дружні або любовні стосунки, проявіть увагу і турботу про близьку людину.