emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Капоейра Капоейра, Київ - Фото
370.00 грн
Київ
1 чол(1)
180хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Дайвінг Дайвінг, Київ - Фото
870.00 грн
Київ
1 чол(1)
150хв
Дайвінг для двох diving-for-two-kyiv
1750.00 грн
Київ
2 чол(2-4)
150хв
Верхова їзда Верхова їзда, Дніпро - Фото
420.00 грн
Дніпро
1 чол(1)
60хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

Шукаєте подарунок на день Миколая? В інтернет-магазині EMOZZI можна підібрати найкращий подарунок, а ще його буде зручно покласти під подушку. Якщо ви хочете оригінально привітати вашого друга, подругу або дитину з Днем Миколая, то найкращим варіантом подарунку стануть спогади від враження.

Що подарувати на Миколая? Інтернет-магазин EMOZZI пропонує незабутні подарунки, адже це враження, але у випадку з святом Миколая навіть не це головне. Хоча б здавалося, що може бути важливіше спогадів, які залишаться з нами на все життя. В цьому випадку головне те, що такий подарунок буде гармонійно виглядати під подушкою і буде неймовірно несподіваним. Хто може чекати побачити вранці під подушкою справжній літак? Така думка, швидше за все, не прийде нікому в голову, але з подарунковим сертифікатом на враження таке можливо.

Ідеї подарунків на День Святого Миколая. Який подарунок подарувати на Миколая?

Задумуєтеся над тим, що подарувати на Миколая? Головне, пам’ятайте, що подарунок потрібно покласти під подушку, і важливо, щоб спати не ньому було зручно, а на сертифікаті на враження спатиметься як ніколи краще, і снитися будуть тільки яскраві наповнені емоціями сни.

Що подарувати на День Святого Миколая хлопцю?

Що ж можна подарувати коханій людині на таке свято, як день святого Миколая? Нам здається, що і на це і на будь яке інше свято, коханій людині можна подарувати романтичну вечерю при свічках. Наприклад, вечеря в білому залі на двох при свічках  звучить дуже романтично. Також можна подарувати можливість відпочити в приємній атмосфері кав'ярні зі смачними сирниками. 

Що подарувати на День Святого Миколая дівчині?

Знаєте, який подарунок ідеально підійде будь-якій дівчині? І ми знаємо, похід в СПА, але не простий, а похід в СПА «Шоколадна спокуса». Ви знаєте, що шоколад - це не тільки дуже смачно, але і дуже корисно? З нього роблять безліч різних косметичних засобів і використовують в індустрії краси.

Що подарувати на День Святого Миколая дочці?

Дівчата люблять все гарне і самі по собі вони милі і творчі, тому ідеальним подарунком для дівчинки на День Миколая може стати урок декупажу, де вона навчиться самостійно створювати різні скриньки для своїх дрібничок та прикрас. Що може бути краще, ніж створення краси своїми руками? Ми впевнені, що будь-якій маленькій принцесі сподобається такий подарунок.

Що подарувати на День Святого Миколая синові?

Ви знаєте, як хлопчики люблять лазити по деревах і дитячим майданчикам? Ми впевнені, що знаєте, адже у вас є син, а ви пам’ятаєте всі ті подряпини та синці, які вам доводиться замащувати зеленкою. Пора цю енергію спрямувати в інше русло. Наприклад, в скелелазіння, щоб ці всі лазіння були під наглядом досвідченого інструктора і без ударів. Ви ще не зрозуміли, на що ми натякаємо? Ми натякаємо на те, що відмінним подарунком для вашого сина стане урок скелелазіння або навіть цілий курс!

Секрет успіху подарункового сертифіката на Святого Миколая

Чому подарунковий сертифікат - це саме те, що потрібно? Ми вважаємо, що нічого не може зрівнятися з справжніми емоціями і враженнями, адже в пам'яті вони залишаються назавжди.