emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Звучання музики – божественної, яскравої, виразної, заворожує з першого акорду, з першого знайомства з нею. Ця багата мова чіпляє і привертає ось уже стільки століть! Немає людей, які не знайомі з цим приголомшливим світом дивовижних звуків і мелодій. Однак багато людей жодного разу в житті не спробували професійно грати на музичних інструментах. Сьогодні цю можливість легко реалізувати завдяки магазину розваг ЕMOZZI! Тут представлений широкий асортимент майстер-класів, пов'язаних з музикою. Подарувавши оригінальний презент своїй близькій людині, ви порадуєте її, подарувавши виключно яскраві і позитивні емоції. Грошові витрати на подарунок неможливо порівнювати з тим задоволенням, яке отримує щасливчик.

 

Вчимося грати на фортепіано

 Заняття проходить як 1,5 годинний урок гри на класичному або електронному фортепіано. Електронна клавіатура - сучасний аналог класичного інструменту з цінних порід дерева. Головна відмінність полягає у застосуванні електронних звукознімачів, здатності модулювати складні звукові ефекти та компактності електроінструменту. Класичне фортепіано дає більш насичений та природній, «теплий» звук, а оригінальна система педалів та відгуку клавіш дозволить повністю відчути емоційний та фізичний аспект гри. Щасливий власник сертифікату навчиться правильно розташовувати руки та корпус за інструментом, познайомиться з азами нотної грамоти, музичними відтінками та спеціальними технічними засобами, які зроблять гру більш виразною та приємною. Протягом уроку буде вивчена одна з красивих, простих мелодій, яку учень з легкістю зможе виконати самостійно.

Як проходить урок гри на фортепіано

 Щасливий володар подарунка зустрінеться на уроці з професійним музикантом, який досконало володіє виконавницькою технікою фортепіаннї гри. Викладач познайомить учня з теорією і допоможе відпрацювати необхідні навички на практиці. Винуватець торжества освоїть особливості гри і вивчить невелику частину простої пісні. Познайомитися з таким інструментом як фортепіано за 90 хвилин цілком реально. Навіть невелике заняття з індивідуальним підходом до учня дозволить сконцентруватися на інструменті і оволодіти необхідними вміннями.

 Винуватець або винуватиця торжества зможуть самі визначитися, на якому інструменті навчитися грі: класичному або електронному. Позитивним моментом в музичному занятті стане шанс вивчити шматочок улюбленої пісні. Щасливчик, що приймає участь в майстер-класі, зможе при необхідності показати нові вміння у компанії близьких друзів.

Курс: гра на п'яти музичних інструментах

 Подаруйте близькій людині особливу можливість потрапити в музичний світ, ознайомившись з основами гри на п'яти інструментах! Це курс з 5 персональних уроків, кожен з яких присвячено наступним тематикам – грі на ударній установці, акустичній гітарі, синтезаторі, етно барабанах, електрогітарі. Кожен педагог є чинним професійним музикантом. Вони зможуть показати вам особливості всіх інструментів і допоможуть зіграти на них нескладні мелодії. Час уроків буде складено, виходячи з найбільш комфортного для вас.

Який щасливчик буде вчитися грі на 5 інструментах?

 Щасливий власник запрошення на майстер-клас ознайомиться з різними інструментами в одній з кращих шкіл. Тут винуватця свята чекає 5 персональних ознайомлювальних занять гри на різних музичних інструментах! Всі уроки будуть проходити в комфортних і обладнаних аудиторіях з високим ступенем ізоляції звуку. Ви зможете дізнатися про будову та особливості кожного музичного інструменту, а також виконати свої перші музичні композиції. Ми впевнені, що після такого заняття у щасливчика з'явиться нове захоплення! Телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону і замовляйте музичне заняття для своєї дружини, мами, дівчини, хлопця або бабусі.