emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Тир для двох, Київ - Фото

Тир для двох

Тир для двохEmozzi

Подарували 4 разів

Тир для двох, Київ - Фото

Дійсна до:

!

26.11.2024

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

2 чол(2-4) - 30 хв

860.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

патрони за доплату

зручний одяг

заборонено: стан сп'яніння

сертифікат з собою

протипоказання: психічні розлади

для двох

документи з собою

18+

30 хвилин

Про враження

Сертифікат Тир для двох надає можливість двом однодумцям розважитись і відкрити в собі справжніх стрілків. В облаштованому сучасному тирі досвідчений інструктор навчить базовим навичкам стрільби з карабіна, новачкам вкаже на помітні помилки та допоже їх виправити. А для тих, хто вже має певний досвід у цій справі, знайде слушну пораду та важливі професійні рекомендації. Стрільба в сучасному тирі під керівництвом професіонала — безпечна цікава розвага для бажаючих потримати в руках справжню холодну зброю і відчути її характер у дії.

З чого будемо стріляти

Ruger 10/22 - самозарядна дрібнокаліберна гвинтівка.

У програмі враження

  • знайомство учасників зі стрільцем-інструктором в тирі
  • короткий інструктаж з техніки безпеки
  • навчання і стрільба по мішенях з карабіна Ruger 10/22
  • по 10 пострілів для кожного учасника

Медичні протипоказання

Гострі та хронічні форми захворювань, нервово-психічні розлади, ускладнена короткозорість

Умови бронювання

  • при собі мати паспорт громадянина України або посвідчення водія українського зразка
  • для осіб, що не мають громадянства України - документ, що підтверджує право на проживання в Україні. Знання української або російської мови

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-інструктори, які готові провести приватний урок зі стрільби для новачка, або дати майстер-клас гостю з певним досвідом спілкування зі зброєю. Для будь-кого час, проведений в TacticA, - це нові якісні знання та корисний отриманий досвід.

Сучасний 50-метровий стрілецький тир, розташований на Лівому березі Києва, оснащений чималим арсеналом різного виду зброї. Її стан є вкрай важливим для команди TacticA, тому перш ніж потрапити до рук відвідувачів, регулярно перевіряється та тестується фахівцями.

Команда тиру поважає та турбується про гостей та поціновувачів стрілецької справи різних типів темпераментів. Для тих відвідувачів, які бажають постріляти вдумливо та неспішно, на території тиру встановлено сучасні зручні пристрілювальні столи, передбачені для користування і стрілків-правшів, і ліворуких відвідувачів.

Команда TacticA докладає максимальних зусиль, щоб догодити кожному відвідувачу та зробити його перебування в тирі цікавим, комфортним та безпечним. Саме тому значна увага приділяється перевірці психоемоційного стану всіх гостей без винятку та документів присутніх.

Стрілецький тир TacticA пропонує не тільки широкий асортимент майстер-класів та зброї в користування, а й привітний прийом, смачну каву і першокласний професійний сервіс.

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-…

None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Тир для двох

2 чол(2-4) - 30 хв

860 грн