emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Масаж Тепло таючої свічки, Київ - Фото

Масаж Тепло таючої свічки

Масаж Тепло таючої свічкиEmozzi

Подарували 1 разів

Масаж Тепло таючої свічки, Київ - Фото

Дійсна до:

!

01.08.2023

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

1 чол(1) - 60 хв

990.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

для одного

зручний одяг

сертифікат з собою

10+

60 хвилин

Масаж розплавленими свічками став дуже популярний в нашій країні зовсім недавно. Чи то спеціальних свічок нам не довезли раніше, то чи асоціації з розплавленим воском у нас в менталітеті не ті, не знаю. Але знаю точно, що не користувалися ми цієї дивовижної послугою дуже і дуже даремно. Тому що масаж свічок, мало того що дуже ефективний, так і ще й приголомшливо приємний. Ці відчуття не схожі на те, що ви можете отримати під час інших масажів. Спеціальна масажна свічка запалюється на короткий час. Віск, з якого вона зроблена плавиться. Далі вогонь гаситься. Майстер, звичайно ж, повинен перевірити температуру суміші воску і аромамасел, у неї є строго регламентована температура для проведення процедури. Ця суміш наноситься на тіло клієнта і долоні майстра. Сама свічки роблять тільки з натуральних компонентів. Це можуть бути, наприклад, масло ши, какао, жожоба, бджолиний віск, ваніль ... Але ні в якому разі масажна свічка не повинна містити парафін. Віск і аромамасла - це той самий цілющий бальзам, на якому базується вся «фішка» процедури. Ця суміш відмінно живить і зволожує шкіру. А ще з таким «масажних реагентом» прогрів і релаксація наступає практично відразу.

Програма:

Релаксуючий масаж тіла на основі сертифікованої ароматизованої свічки і масел. Заказ послуги за тиждень до відвідування

Обмеження:

Вік від 10 років

Медичні протипоказання:

Пошкодження шкірних покривів, шкірні висипання, інфекційні та вірусні захворювання, злоякісні і доброякісні новоутворення, вагітність.

Інші обмеження / рекомендації:

Безпосередньо перед сеансом масажу бажано не вживати їжу і алкоголь.

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти зал…
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.

Схожі варіанти емоцій

Оіл-масажoil-massazh
1 470 грн
Київ
1 чол(1)
90хв
×

Масаж Тепло таючої свічки

1 чол(1) - 60 хв

990 грн