emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Балійский арома-масляний масаж для двох, Харків - Фото

Балійский арома-масляний масаж для двох

Балійский арома-масляний масаж для двохEmozzi

Подарували 3 разів

Балійский арома-масляний масаж для двох, Харків - Фото

Дійсна до:

!

31.03.2023

Адреса

м. Харків, пров. Костюринський, 2, 4 поверх

2 чол(2-4) - 60 хв

2050.00 грн

всесезон

у приміщенні

для двох

18+

60 хвилин

Балійці вірять, що вітер здатний увійти в м'язи і створювати в них розтягування і спазми, і тому він повинен бути «зтертий» зовні. У техніці балийского масажу велике значення надається течією енергії в тілі людини, протиставлення і єднання неба і землі, дня і ночі, інь і ян. Масаж для балійців - це прояв любові, співпереживання і розуміння.

Програма: 

Аромамасла допомагають нормалізувати психічний стан людини, підвищують настрій і занурюють в позитивні емоції. Основна мета цієї процедури розслаблююча, заспокійлива і відновлююча дія. Ароматерапія - це поєднання приємних запахів і користі для всього людського організму. Заспокійливу дію, позитивні відчуття плюс лікувальні властивості зробили аромамасла популярним засобом сучасного самолікування. Використання ефірних масел при процедурі дозволяє домогтися фантастичних результатів і ефекту від арома масажу, в поєднанні з приємним проводженням часу.

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і жити далі. 

Вам негайно необхідно втекти від буденності і опинитися десь у раю, щоб ви кожною клітиною відчули відновлення і насолоду? Таке місце є, і воно чекає саме на Вас. 

SPA центр Махараджа – це перший в Харкові комплекс СПА найвищого рівня і другий по всій Україні. Саме тут ваша душа зможе відчути, що насправді таке Нірвана, в той час як тіло стане досконалим.  Для цього майстри змогли поєднати східні та западні методики догляду за зовнішнім виглядом і внутрішньою гармонією. В цьому місці Ви зможете відчути на собі якість сучасних технологій у сфері косметології та СПА-догляду. І все це в поєднанні з таємничими знаннями та ритуалами східних духовних практик. Ми допоможемо Вам не лише зберегти, а й зміцнити Ваше здоров’я, повернемо втрачену молодість та подаруємо справжній душевний спокій. З нами Ви зможете потрапити у зовсім іншу реальність, де жодні проблеми і щоденні клопоти не будуть мати до Вас ніякого відношення. 

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і жи…

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Балійский арома-масляний масаж для двох

2 чол(2-4) - 60 хв

2 050 грн