emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Збери сам

Додайте від 2 до 10 емоцій

Вартість набору дорівнює вартості найдорощої емоції

Отримувач зможе вибрати одну із запропонованих емоцій

Ви хочете зробити справжній сюрприз, щоб близька людина відчула бурхливі, феєричні емоції, та не знаєте, яку саме обрати? Або ж навпаки - отримувач подарунку, здається вже, спробував усе, і ви боїтесь не догодити з вибором? Хочеться подарувати щось лаконічне і водночас унікальне та приємне?

Саме для таких ситуацій ми пропонуємо рішення - Набір EMOZZI Handmade Зроби сам. 

Ви зможете створити унікальний, рукотворний набір емоцій, включивши до нього від 2 до 10 вражень, які вам найбільш довподоби. З даного списку отримувач дарунку зможе обрати 1 враження, яке підійде йому краще за все, при цьому ви можете бути певні, що «зайвих» варіантів не буде, і винуватець свята отримає саме те, чого захоче!

Як зібрати HandMade Збери сам - декілька простих кроків:

 1. Обрати одну за одною від 2 до 10 эмоцій, що найбільш сподобались, у будь-яких категоріях. На іконці кожної доступної для набору емоції буде кнопка Кнопка у Збери сам - зображення для того, щоб додати її до набору. В шапці сайту Ви зможете побачити кількість вже обраних емоцій 

 2. Клікнувши на значок набору у шапці Бокс Збери сам - зображення Ви зможете побачити усі обрані Вами емоції, оформити набір, чи продовжити його редагувати.

 3. Не забудьте придумати оригінальну назву для свого набору - його індивідуальність та оригінальність безсумнівно порадують близьку людину, якій ви збираєтесь подарувати сертифікат (Назвіть ваш набір).

Назви свій набір Збери сам - зображення

 4. Усі обрані емоції буде роздруковано на вашому сертифікаті. Вартість зібраного набору буде розраховано за вартістю найдорожчої включеної до нього емоції. 

 5. Для збереження набору у кошику покупок натисніть кнопку «Купити».

Назви свій набір Збери сам - зображення

 6. Свій подарунок можна доповнити букетом, листівкою, дизайнерською упаковкою чи м’якою іграшкою.

Подаруйте набір HandMade  близькій вам людині

Розкажіть їй як скористатись набором.

Набір HandMade - це витончений, творчий і водночас персональний подарунок, який викличе захоплення та безсумнівно припаде до смаку близькій вам людині.

Свобода, що долає будь-які межі, задоволення від фантастичного та різнопланового презенту, передчуття пригод - ось що чекає на щасливого власника набору емоцій handmade Зроби Сам.