emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Як це працює?

Доступні електронні сертифікати та подарункові сертифікати в яскравих коробках

Докладніше

Готовий набір емоцій - найкращий подарунок!

Його головна перевага полягає в тому, що тобі не доведеться ламати голову над подарунком - власник набору сам вирішить, яку послугу відвідати

Тисни сюди

Не любиш обмежень? Збери набір сам!

Тисни на "Збери набір" і дізнайся, як зробивши пару кліків, ти зможеш створити подарунок мрії

Збери набір

 Ремісник – це набагато більше ніж професія, стан чи рід діяльності. Майстер-ремісник є носієм унікальної міської культури. Компанія EMOZZI пропонує вам широкий асортимент майстер-класів, що дозволять дізнатися секрети виробництва і особливості старовинних ремесел, насолодитися процесом різьблення, кування і розпису, зайнятися виготовленням гончарних виробів, а також спробувати себе в якості справжнього майстра, зробивши сувенір власними руками! На вибір можна підібрати будь-який майстер-клас ремысництва, що стане справжньою пригодою для винуватця торжества! Такий презент можна подарувати мамі, подрузі, чоловікові чи дівчині до будь-якого свята. На уроці буде можливість познайомитися з майстрами стародавнього мистецтва, які суміщають неймовірне сплетіння різних умінь, незвичайних традицій, самобутніх і сміливих дизайнерських ідей! 

Гончарство

 Одним з найбільш цікавих напрямків ремісництва є гончарне мистецтво. Такі творчі уроки відмінно знімуть стрес та втому, оптимізують настрій і подарують відчуття радості. Завдяки майстер-класу винуватець свята зможе дізнатись про секрети найдавнішої майстерності, відпочити від проблем і створити справжній шедевр з глини. Під час заняття можна отримати необхідні навички роботи з глиною, дізнатися про весь цикл виробництва глиняного посуду та фігурок, самостійно створити і декорувати глечик, підсвічник чи інший елемент. Наприкінці заняття ви зможе забрати ексклюзивний глиняний виріб, який легко і з успіхом можна застосовувати в побуті.

 Такий подарунок як гончарство стане ідеальним варіантом для креативних людей. Щасливчик, який бере участь в майстер-класі, буде торкатися до живого матеріалу, вчитиметься відчувати глину руками, сприймати форму у просторі, отримуючи особливе задоволення від роботи з фактурою. Протягом уроку кожен зможе перетворити свої ідеї на дивовижний виріб, сидячи за гончарним кругом.

 Винуватець торжества точно буде в захваті від того, що власноруч він зміг створити справжній витвір мистецтва, який залишиться в пам'яті як чудова, іскрометна пригода! Ви не тільки відпочинете від сірих буднів, поринете в історію, а також отримаєте особливий заряд бадьорості і позитивних емоцій. Обов'язково взяти з собою творчу енергію і фантазію!

В гостях у коваля

 Ще один цікавий варіант подарунка – це можливість побувати в майстерні коваля, отримавши урок декоративного кування. Досвідчений ремісник покаже всі свої «володіння», розповість про призначення інструментів і навіть допоможе вам своїми руками викувати маленький шедевр. Це може бути дивовожний цвіток, підкова або традиційний ніж. У щасливчика з'явиться шанс відтворити цікавий виріб-сувенір, виконаний за допомогою художнього кування. В руках у фахівця метал знаходить форму. Уважний і доброзичливий майстер пояснить всі нюанси цього процесу і допоможе втілити будь-яку ідею в реальність.

Як відбувається урок ковальского містецтва?  

 На винуватця торжества, який отримав у подарунок можливість відвідування кузні, чекає знайомство з кузнею і самим майстром. Потрапивши до цього дивовижного місця, ви не тільки дізнаєтеся, як твердий метал стає справжнім живим шедевром, але й самостійно зможете зробити ексклюзивний виріб. Також ви дізнаєтесь багато цікавого щодо традицій, повір’їв та секретів цього давнього ремесла . Коваль легко і швидко навчить основам художнього кування, як розжарювати і гнути метал, надаючи готовому виробу необхідної форми. Як бачите, ремесла – це унікальна можливість віднайти нові знання і вміння, підняти настрій. Подаруйте своїм близьким людям шанс познайомитися з обраним різновидом традиційного мистецтва. Такий презент ідеально підійде мамі, бабусі, татові, чоловікові або подрузі. Передбачте їх побажання, і вони будуть неймовірно щасливі!