emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Лімфодренаж (вакуумний масаж)

Лімфодренаж (вакуумний масаж)Emozzi

Сертифікат дійсний до:

!

26.01.2022

Адреса

вул. Кооперативна, 6/8

1 особа - 90 хв

600.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

зручний одяг

18+

90 хвилин

Лімфодренаж це наукова і сучасна назва однієї з технік впливу на людське тіло, точніше вплив на одну з найбільш важливих систем нашого організму - на лімфатичну систему. Ця технологія так само відноситься до методів лікування целюліту і корекції фігури. Але, як і всі сучасні технології, бере початок з давніх культур.

У тибетській медицині здавна використовувалися банки, як дуже потужний і універсальний засіб лікування. Поетична тибетська назва «вогняні глечики» в сучасному світі замінили більш прозаїчною фразою - «вакуумний масаж». Але, на щастя, на якість цієї процедури назва не відбилася. Сучасні технології дозволяють зробити процедуру вакуумного масажу більш комфортною, а головне більш безпечною. Апаратні засоби для вакуумного масажу дають можливість виключити використання відкритого вогню при постановці банки на тіло людини, дозволяючи проводити процедуру максимально безпечно, а так само, що важливо, контролювати силу втягнення банкою, що призводить до більш комфортного і безболісного виконання банкового масажу.

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займатися з тренером як в групі, так і індивідуально.

Звичайно, у всіх нас різні причини, за якими ми обираємо ту чи іншу практику йоги, але цілі у всіх спільні: розвиток потенціалу людини і зміцнення здоров'я. У йога-студії ми постаралися створити для цього всі необхідні умови і, найголовніше, підібрати професійний склад тренерів.

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Лімфодренаж (вакуумний масаж)

1 особа - 90 хв

600 грн